Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak túl sok lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak túl sok lennék?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a barátom 24 és 2 éve vagyunk együtt.

Minden héten hétvégére megyünk egymáshoz, ez kb. 3 napot jelent, szeptembertől az egyetem miatt egy albiba leszünk. A problémám az, hogy néha azaz érzésem, hogy számára túl sok az együtt töltött idő. Ugyanis ha ő a soros a kijövetelnél, akkor is kitolja a legkésőbbi időpontra a kijövetelt, ha én megyek hozzájuk, akkor meg nem érdekli, döntsem el én mikor szeretnék menni. Soha nem hív magukhoz vagy nem írja, hogy már jó lenne, ha mennék, nem is kérdezi mikor megyek, soha nem írja vagy mondja, hogy de jó, legalább megyünk ide-oda, szervez programot... mondjuk nem is megyünk sehova miatta, mert nincs kedve. Tegnap megkérdeztem a véleményét, mondtam, hogy most az egyszer mondja már meg ő, hogy mégis mikor menjek, erre a szombatot mondta, hétfőn mindenképpen haza kell mennem korán, ezt ő is tudja, magyarul csökkenti az együtt töltött időt. Ez régebben is így volt, rosszul is esett, de gondoltam, majd abbahagyja, de nem, 2 év után is ezt csinálja. Szerintem ha azt mondanám neki, hogy 2 hét múlva megyek, abba is beleegyezne, olyan, mintha nem érdekelné, mikor megyek. Ha ott vagyok, akkor tök jó, meg örül. De olyan számára, hogyha megyek jó, ha nem megyek, úgy is jó.

Ti szoktátok kérlelni a barátotoknak/barátnőtöknek, hogy menjen vagy megemlíteni neki vagy ez Nálatok hogy megy? Vagy szerintetek elegendő lenne a 2 nap is együtt egy héten? Nem akarok tolakodó lenni, csak én ragaszkodóbb vagyok, miatta nem tolom ki jobban ezt az időt, mindig betartjuk a 3 napot. Csak félek, hogyha már ennyi is sok neki, akkor mi lesz a közös albinál, ha már ennyit sem bír vagy tök mindegy neki... Mert ott együtt leszünk 4-5 napig is és csak ketten, alig lesz óránk, úgyhogy félek ezért... Én szívesen vagyok együtt vele, de ő ezek szerint velem nem.

Szerintetek?



2014. aug. 26. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
sőt, ezzel a kérdéssel még nekem is túl sok vagy
2014. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok kapcsolatban okoz problémákat a kommunikáció hiánya.

Ez egy tökéletes példája annak, amit mondtam.

2014. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp vagyok barátnőmmel, én vagyok az aki nem igényel annyi együttlétet, de attól még szeretem.


Egyszerűen szükségem van ennyi egyedüllétre. Egyébként ez nem azt jelenti, hogy nem szívesen van veled, hanem azt hogy szívesebben van egyedül, hanem azt hogy nem annyira ragaszkodó mint te:o

2014. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam vele ezt megbeszélni többször is, leültettem, meg írtam is neki, de hirtelen haragú, így élőben elkezd velem ordibálni és lehülyéz, ha írom neki facen, akkor meg simán lelép és órákig durcizik! Nem vagyok az a magamba folytós típus, a megbeszélések híve vagyok, de vele nem lehet 1-2 dolgot megbeszélni főleg akkor, ha érzi, sarokba lenne szorítva és nem tudna értelmes választ adni!
2014. aug. 26. 13:07
 5/11 BulmaSwan ***** válasza:
Mi is a barátommal hetente találkozunk, kb úgy ahogy a ti.(2,5 éve vagyunk együtt.) Most nyáron 3-4 napot is együtt szoktunk tölteni, de amúgy suli közbe csak hétvégén pont úgy ahogy leírtad. (Vagy péntek délután-szombat-vasárnap vagy csak szombat-vasárnap) Barátom szokta mondani, hogy hiányoztam neki, vagy hogy rég látott. Nálunk ez teljesen rendben van. Általában úgy van,hogy az egyikünk megkérdezi hogy van-e kedve a másiknak találkozni,vagy van-e programja/tervezett-e valamit. Amúgy lehet,hogy pénteken programja van, el kell intéznie valamit és ezért írta a szombatot. Ha mikor találkoztok minden rendben van, akkor valószínű csak annyira nem pióca típus vagy nem akarja, hogy unatkozz nála. 18/L
2014. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A barátom egy hatalmas nagy kocka, semmit nem csinál egész nap, max egy évben 2x befogják fűnyírásra, meg hónaponta 1x zöldséget pucolni a levesbe... Ő nem megy sehová elintézni semmit, csak ül a gép előtt, néha kimegy a barátaival és ennyi. Én úgy szoktam tőle kikönyörögni programokat, hogy valamit csináljunk már, ne a négy fal között peshedjünk.
2014. aug. 26. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért is vagy akkor vele?

Szereted? Ugyan már, úgy beszélsz róla, mint egy utolsó senkiháziról, igazából ez az alapvető probléma.

2014. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szeretem, próbálkozok ezért Vele kompromisszumokat kötni, de eléggé nehéz Vele..
2014. aug. 26. 14:10
 9/11 BulmaSwan ***** válasza:
Lehet csak tényleg annyi, hogy nem akarja, hogy unatkozz. Mikor megkérdezted,hogy miért nem mehettél át pénteken akkor szó nélkül kiakadt vagy mondott is rá valamit? Lehet a szülei is csesztetik, amiért folyton játszik, és lehet hogy mikor te ezzel a kérdéssel jössz azt is támadásnak veszi.
2014. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, én pörgősebb vagyok, mennék, de nem teszem szóvá mindig neki, nem vagyok a 4 fal között ülős, de hogy több hónapig semmit sem szervezünk, kiakasztó.. ha szervezünk is, direkt úgy csinálja, hogy ne sokáig legyünk ott, mert nincs kedve! Náluk nincs semmi baj, az anyukája a gépre sokszor ki van akadva, de jogosan, ráadásul a lustaságát is szóvá teszi és nem csak ő! Bár nem zaklatja ezzel mindig, igyekszik inkább szó nélkül változtatni a dolgon, de borzasztóan ellenáll..
2014. aug. 26. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!