Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Több mint fél éve megismertem egy fiút.Ő kint dolgozik külföldön ezért csak mikor haza jött akkor tudtunk találkozni.Amikor találkoztunk nagyon sok mindenről mesélt,mit szeret mit nem.mik az álmai stb,de mikor kint volt alig beszéltünk pár mondatot.akkor szinte soha nem mondott semmit.és én ezt szóvá tettem neki hogy ő nem foglalkozik velem úgy ahogy én azt szeretném.aztán szakitottam vele.megirtam neki h ne keressen többet.1hét telt el.utána irt h nagyon hiányzom neki.én vissza irtam neki és egy darabig ment minden igy tovább.aztán megint elküldtem.amikor elküldöm akkor regényeket ir és kér h ne menjek el.ha meg kibékülök vele szinte semmit nem ir nekem.aztán össze jöttem egy másik fiúval.ezt elmondtam neki.azt mondta h ez nagyon fáj neki de nem érdekli a srác mert úgy is rá fogok jönni h nem olyan mint őés vissza megyek hozzá.de utána beszéltünk tovább.aztán megint elküldtem.rá pár hónapra szakitottam avval a másik sráccal és a fiú közbe haza jött külföldről látogatóba.minnél jobban közeledett a haza jövetel úgy sűrűsödtek az elküldéseim..de mindig jött és irt és kért h ne csináljam ezt vele mert neki nem kell más csak én.félek tőle nagyon..hogy megbánt.hogy bele szeretek és ő elmegy...aztán találkoztunk.azt mondta h annyiszor szeretne látni ahányszor csak lehet.amikor vele vagyok úgy érzem h önmagam lehetek.nagyon vonz de félek hogy csalódom benne,és félek hogy egyszer el fogom veszíteni.azt mondta hogy jövő évben végleg haza költözik és akkor minden percét velem akarja tölteni...de nem tudom...félek hogy megbízom benne és csalódni fogok...
2014. aug. 26. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű a történet, kell neki valaki akit lehet dugni itthon.

Ezeket a sztorikat, hogy itt marad, csak azért mondja, hogy ne küldd el.

Nem tűnik fel, hogy csak akkor mondja, hogy hiányzol neki, mikor már elküldted? Előtte, magától nem mondta.

Ha eszed lenne, keresnél magadnak egy normális csávót, aki nem 5 országgal arrébb lakik.

2014. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de azt is mondta h szeretné ha kimennék hozzá majd...nem tudom :( fontos lett nekem...de félek hogy csak kihasznál és aztán eldob :( és amikor ezt megirom neki akkor azt mondja h én csak bántani tudom és csak belé rúgok mindig :(
2014. aug. 26. 13:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Az érzelmeiddel játszik, mert már kipuhatolta, hogy így lehet rád hatni. Ha éppenséggel nem jön látogatóba haza, akkor rád se hederít. Biztos, hogy van kint valakije. Vagy ha kint nem kell senkinek, akkor írogat rád, jobb híján. Sokkal jobban járnál egy normális kapcsolattal, nem egy távkapcsolattal egy ilyen sz@rkavaróval.
2014. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
minden nap beszélünk csak nagyon keveset amikor kint van...amit szóvá is tettem neki de azt mondja h azért van ez mert nagyon sokat dolgozik..
2014. aug. 26. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, biztos napi 16 órát dolgozik
2014. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kértem azt is tőle hogy ha csak szexet akar mondja meg.nem gond csak tudni akarom hogy ne ringassam magam álmokba.erre kiakadt hogy én hogy mondhatok neki ilyet.hogy nagyon bántja hogy ilyen feltételezek róla.
2014. aug. 26. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, mert annyi sütnivalója azért van, hogy ha egy ilyen cseles kérdésre őszinte igennel válaszol, akkor jól tudja, hogy elbúcsúzhat tőled.
2014. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de nem értem..annyi lány van.itt is kint is...miért hozzám ragaszkodik ennyire?mikor egy helyes srác..bárkit találhatna magának
2014. aug. 26. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok az elfogult :P

Válaszoljon már más is ennek a csajszinak rajtam kívül!

2014. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DDD
2014. aug. 26. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!