Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haverom vagy párom? Ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom vagy párom? Ti mennyit találkoztok a párotokkal, ha dolgozik?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Mielőtt lett munkája, minden második nap ott voltam náluk. Kavartunk, szinte családtagként kezeltek. Ő is gyakran elhívott, ha én kezdeményeztem sose mondott nemet. Mióta van munkája alig lehet vele beszélni is. Azt mondja fáradt. Már vagy két hete nem találkoztam vele! Most kaptam egy lehetőséget - végre nem itthon ülök, hanem nekem is lesz munkám -, mondtam neki találkozzunk (mondtam a csütörtököt, erre azt mondta, hogy nem, mert fáradt lesz. Hétvégén nekem nem jó, mert megyek nyaralni. Erre mintha ő sértődött volna meg. Három hét fog eltelni, hogy nem találkozunk!).

Ezek előtt ott akartam hagyni (külön történt), akkor nem engedte. Semmibe veszi, amit mondok. Most meg én forszírozom a találkozókat (hétvégente is), de lesz@rja, mindig azt mondja, hogy fáradt. Ha viszont csak haverként tekint rám, akkor megértem, hogy nem akar velem találkozni. Chatről meg olyanokkal szokott elmenni, hogy megy tv-zni. Lehet, hogy csak haverként tekint rám? Ti mennyit találkoztok a párotokkal, ha dolgozik?



2014. aug. 26. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel együtt élünk,hál Istennek minden nap:)
2014. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért is esik rosszul, mert amikor fordított eset volt én mindig "rohantam" fel chatre, hogy tudjunk beszélni, meg átmentem hozzá és tőle mentem dolgozni.


Jó ölet az összeköltözés, de mi még nem tartunk ott. Meg kicsi a lakás :(

2014. aug. 26. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában csak hétvégente tudunk találkozni. Mondjuk távkapcsolat is, meg én diákként dolgoztam júliusban. Ő befejezte a sulit, levizsgázott, de nem talált melót. Most talált, augusztusban kezdett dolgozni, így a hétköznap már neki nem voltak jók. Így tényleg maradt a hétvége.

Jövőhéttől visszaülök az iskolapadba, így legalább én is egyaránt leterhelt leszek. Mivel a párom irodán dolgozik, a hétvégéi szabadok, így ha más gond nincs, hétvégente együtt vagyunk.

Nehéz, de meg lehet szokni. Így legalább tényleg megbecsüljük az együtt töltött időt. :)

2014. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Együtt élünk így minden nap. :-)
2014. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most olvasom mit írtál még, hátha így áll hozzád, lehet nem lenne jó dolog az összeköltözés, bár ezt neked kell tudnod. Vele beszéltél már erről?

Ha szeretnél beszélgetni írhatsz.

2014. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Felhoztam már, de még nem tudtuk normálisan megbeszélni. Lehet, hogy csak haverként tekint rám, vagy nem vagyok neki olyan fontos.

Köszi a segítséget! :)

2014. aug. 26. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, h fáradt, de az én pasim is fáradt, + minden nap 30 km-t utazik haza felé, mert nm lakunk egy városba, de ritka, h nem találkozunk. Legalább egy ölelésre beugrik, vagy egy kajára... Általában én hívom többet, de ha nagyon fáradt megértem.
2014. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok, pedig lehet jó lenne, ha tudnátok beszélgetni, mert sok minden kiderülne, tisztázódna is, s nem ezen agyalnál, tudnál tervezni is, ha úgy van.

Ettől függetlenül lehet tényleg fáradt, bár kicsit gyanús..

2014. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!