Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 eve nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 eve nem tudom elfelejteni az exem, azota nem tudtam jarni senkivel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Probaltam randizni, de a vege az lett, hogy nem kell senki sem csak az exem. Lehet beteges, voltam pszichologusnal, de nem segített. Az exemnek azota volt mar ki tudja mennyi baratnoje, most is kapcsolatban van, eselytelen, hogy ujra egyutt legyek vele. Nem akarok egy fiut sem becsapni es arra hasznalni, hogy feledtesse az exem(amúgy sem menne es gerinctelen dolognak tartom)

28 eves leszek egyebkent, ilyenkor mar masok a csaladot tervezik, igaz en annyira sosem akartam gyerekeket, szoval ez nem is baj, csak rossz egyedul.


2014. aug. 27. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a pszichológus nem tudott segíteni, akkor tőlünk mit vársz?
2014. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami nagy baj van a fejedben ember! Az ilyenekből lesznek a pszichopata morbid perverz gyilkosok... tehát tetszel ;) Ha csaj vagy írj, ismerkednék szívesen!
2014. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De az exednek nem kellesz. Ebbe gondolj bele és kiábrándulsz. Elég nagy gond lehet nálad amúgy, ha azóta nem sikerült senkivel se összejönni.
2014. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feküdj le más pasikkal!

Én annyira szerettem egy fiút hogy mikor átbaszta a fejem azthittem belehalok addig a pontig míg le nem feküdtem másik fiúval és rájöttem, hogy a másikkal a szex is jobb volt és tudom, hogy valahol lesz olyan fiú aki megbecsül. Szóval tudom tanácsolni neked, hogy feküdj össze valakivel, hidd el segíteni fog.

2014. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Belegondoltam mar mindenbe, de semmi nem segitett. Egyebkent semmi baj velem, dolgozom, vannak barataim, szabadidomben sem otthon ulok es sirankozok, csak nem tudok massal lenni. Gyilkolni sem akarok.. :D
2014. aug. 27. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-es jól mondja! Önként vállalkozom a misszióra! Szívesen segítek embertársaimon ahol tudok! Gyere és feküdj össze velem, hogy tudj felejteni...és jó fej leszek mert eltekintek tőle, hogy nem vagy pszichopata gyilkos ;)
2014. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vito445 válasza:

Ahhoz hogy túl tudj lépni ezen (mivel már gondolom sok mindent kipróbáltál) javaslom próbáld ki a gyertya mágiát.

Vesztenivalód nincs. A netten sok ilyen oldalt találsz.

2014. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!