Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akar. Lehet ebből valaha normális baráti kapcsolat?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy még régebb összejöttem egy régi barátommal aki egy hét után "alkohol hatása" alatt megcsalt. Ezután is beszélgettünk,vagyis pontosabban kb. 2 hétig minden nap írt.Majd később újra esélyt adtam ennek az egésznek,aminek a vége az lett,hogy pár hónap után szakított azzal az ürüggyel,hogy nem érez semmit és nem szeretne szivatni(és hogy szeretné kiélni a fiatalságát).Ezzel nem is volt gond,addig amíg a közös baráti társaságunknak hála elég sokat találkoztunk és együtt jártunk bulizni,aminek mindig az lett a vége,hogy összegabalyodtunk majd valami okból kifolyólag haraggal váltunk el és ez így ment pár hónapig.Elegem lett ebből,és elhívtam megbeszélni a dolgokat és úgy tűnt ez sikerült is,csakhogy a következő buliban egy másik lánnyal volt aki később elmondta,hogy azért történt hogy engem féltékennyé tegyen a volt barátom.Nem igazán foglalkoztam ezzel de utána odament ahhoz a fiúhoz akivel éppen beszélgettem és a tudtára adta,hogy rossz helyen kopogtat.Na már most ezt nem tudtam hova rakni,nem tudom mit érez vagy mit akar,de nagyon zavar,hogy csak bepiálva tudunk normálisan beszélgetni úgy mint rég. A másik probléma meg,hogy én próbálok a barátja lenni (azért is,mert nem akarom hogy a többiek kettőnk közül kell válasszanak ha akarnak menni valamerre,mert mi nem férünk meg egy helyen)de nem harcolok olyanért amiért nem éri meg..szerintetek mit tegyek?Elég fontos nekem ez az ember,de nem pazarlom az energiám ha nincs értelme..
2014. aug. 27. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, idefigyelj. Először is: a srác teljesen komolytalan, gyerekes kis hülye. Nem számít, mit érez vagy mit akar, ő valószínűleg nem fog értelmesen viselkedni veled, akárhányszor fogsz leülni vele megbeszélni, erre ugyanis a történet alapján abszolút képtelen. Neked kell észnél lenni, ne gabalyodgassál össze vele, ne hagyd magad befolyásolni, és ha ennyire nem vagy ura a tetteidnek, ha piálsz, akkor ne piálj annyit, amikor ő is ott van, és beszéld meg egy jó barátoddal/barátnőddel, hogy ne hagyjon titeket kettesben, meg úgy egyáltalán kösse le a figyelmed, ha baromságokon járna az eszed.

Másodszor: Világos, hogy a társaság miatt szeretnéd elkerülni a nyilvános balhékat, de azért aközött, hogy elviseled, ha ott van, és nincs balhé, és aközött, hogy a barátja vagy, elég nagy a különbség. Nem kell, hogy a barátja legyél, az se fontos, hogy tudjatok beszélgetni, egyszerűen juss el odáig agyban, hogy semleges legyen neked. Nem, nincs értelme energiát pazarolni rá. Ha a srác a kapcsolatotok sz*ros két hete alatt nem bírt normálisan viselkedni a kedvedért (rongy emberek erre még hónapokig, néha évekig is képesek, ha tényleg akarnak valamit), gondolod, hogy a barátságod vagy a puszta személyed kedvéért majd összekaparja magát? Minél később állsz a sarkadra, annál többet veszítesz ezzel az egésszel. Ha nem tud beszélgetni veled józanul? Sz*rni rá, ne beszélgess vele piásan se. Miért akarsz te itt harcolni? A szövegből lejön, hogy már te is rég tudod, hogy a srác a kisujjad levágott körmét se érdemli, nemhogy a barátságodat vagy a figyelmedet, ideje ezt magadnak is beismerni, és magadra szedni valamennyi tartást, mert ezzel, hogy az ő füttye szerint táncolsz, csak a saját önbecsülésedet és mások tiszteletét veszíted el, ráadásul egyszer majd neked is eleged lesz, és akkor rá fog menni a baráti társaság is. Viselkedj úgy, mint egy királynő, ne add a sértettet, de egy szemernyi energiádat se add többet ennek a gyereknek.

2014. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ami nem megy nem kell erőltetni ahogy a végén is írtad. megprobáltátok többször is de nem ment ennyi. nem kell nektek most csak azért barátkozni meg jopofizni hogy a haveroknak ne legyen kellemetlen, ápoljatok egy sima köszönő viszonyt, esetleg itt ott beszéljetek pár szót akkor senkinek se lesz kellemetlen. és nektekse fog annyira fájni, aztán keressetek mindketten mást szerintem :)
2014. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz,de tényleg jobb ha közömbös lesz számomra.(amúgy eddig se azért volt nehéz,mert szerelmes lettem belé vagy valami...csak nem pár hónapja vagyunk barátok,hanem kb 3-4 éve).Csak azért gondolkodtam egyáltalán ezen,mert velem nem olyan volt mint a többi csajjal,s ezt a többiek is megmondták..állítólag érez valamit irántam,de akkor meg nem értem ezt a viselkedést.Na de ez van,köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!