Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha úgy érzem nem e világra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem nem e világra való vagyok. Más is van így? 20/L

Figyelt kérdés

Eddig csak egy kapcsolatom volt, már ha ezt lehet annak nevezni,a történet hosszú, de elég csúnyán kihasznált és olyanokat mondott amit nem írnék le.

Elég csendes típus vagyok, kevés emberrel érzem jól magam. Úgy érzem a legtöbb korombeli felszínes. Nem vágyok arra, hogy 120 kavarásom legyen. Jobban eltudnám képzelni, hogy 25 éves koromra találjak egy normálisat akivel családot lehet alapítani. De pont ez az, hogy a mai világban a legtöbben kb. 30 éves korukig nem terveznek komolyan...


2014. aug. 27. 13:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szívemből szóltál. 23/F
2014. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajonos kezdünk kipusztulni..

18f

2014. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is így érzek..
2014. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

ne add fel :) én pl 14 éves koromban döntöttem el, hogy életre szóló kapcsolatot akarok amint újra akarok kapcsolatot...7 évig "pihentettem a dolgot"...de ismerek olyat aki 18 évesen összejött egy lánnyal mai napit együtt vannak (több mint 2 éve), és együtt tervezik a jövőt...szóval nem kell addig várnod :) csak megfontoltan keress...olyat keress aki tisztel, szeret, megbecsül és komolyan gondolja a kapcsolatot veled...szerintem tudsz ilyet találni :)


21F

2014. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de nekem szerencsésen alakult a sorsom...eddig még:)

26/F

2014. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

27 éves vagyok. Középiskola végén beindítottam a vállalkozásom. Egyetem végére annyi pénzem volt, hogy az évfolyamtársaim összesített vagyona sem vetekedhetett volna az enyémmel. Olyan helyeken jártam, amikről nem is hallottál és olyan dolgokat láttam, amit el sem hinnél.

Megosztani viszont nem tudom senkivel. Átlagos életet élek, csak 8 ember tudja mivel is rendelkezem, de ők mind nekem dolgoznak. Senki sem értheti, hogy megvan mindenem, csak a szerelem nincs. Igazából nem is biztos, hogy vágyom rá. Egyébként sem tudná senki elfogadni, hogy ennyi pénzen ülök és úgy élek, mint mindenki más. De a vagyonom nem élvhajhászás céljából gyarapítom. Sokan vannak, akik jobban megérdemlik.

2014. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt is megéltük, az elnyomottak elnyomnak..
2014. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os megsütheted a pénzed
2014. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 os es felkeltel es tiszta viz voltal , ugye?
2014. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokan vannak ezzel sajnos így.
2014. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!