Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nem hiányzom, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nem hiányzom, ez Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal, mindketten egyetemisták vagyunk! Néha szoktam mondani neki, hogy hiányzik, ha pár napig nem találkozunk. Mostanában kevesebb szeretetet kapok tőle, így megszerettem volna beszélni Vele ezt a témát csendesen, de elkezdett velem veszekedni. Hetente kb. 3 napig alszunk együtt, mindig hétvégente. Azt mondta, hogy mivel mi mindig együtt vagyunk, ezért nincs ideje arra, hogy hiányozzak neki, mert ha 3 napig együtt vagyunk, 4 napig nem, akkor az már sok együttlét!

Nekem ez rosszul esett, mert nekem annyi idő után már hiányzik, jó, nem dőlök késbe, de szeretném látni 4-5 nap után, ez van megszokva. Mehet a haverokkal, amerre lát, de nem megy ki már soha, pedig unszolni is szoktam. Mondtam neki, hogyha külön szeretne menni hétvégente, akkor mehetünk egymáshoz hétköznap is. De neki ez nem tetszik. Mondta, hogy szereti, ha megyek, de nem hiányzom neki. Mondtam neki, hogy akkor ne találkozzunk 2 hétig, mindenki menjen a saját barátival kicsit, hogy kiengedje a gőzt. De ő nem akarja. Nem tudom mit csináljak. Tudom, hogy minden embernek mások az igényei, de úgy érzem, hogy egyre kevesebb szeretetet kapok tőle és megbeszélni sem lehetett vele soha semmit, mert rögtön felemeli a hangját! Azt mondta, hogy szeret, csak nem hiányzom.

Megbántott és rosszul esett. Mit kellene csinálnom?



2014. aug. 27. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
én biztos kiadnám az útját.... 24/L
2014. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tartsatok pár hét szünetet hogy valóba rájöjetek hogy hiányzik a másik vagy sem. A szünet végén meg üljetek le megbeszélni hogy hogyan tovább. Ne érdekljen ha véletlenül azt mondja hogy ne emeld fel te is a hangod hogy neked szükséged van erre a pár hétre és legalább ő is átgondolja a azt hogy mitt érez irántad
2014. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a 2. jól mondja.
2014. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszer szakítottunk már, sőt ez szünettel kezdődött, 2 hétig alig beszéltünk, de ő visszakönyörögte magát, mondván a szokásos dolgokat, h nem tud nélkülem élni stb...
2014. aug. 27. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Te csak azért vagy neki jó,hogy amikor neki szüksége van rád,tudja,hogy te biztos mellette leszel.De visszafelé meg már nem működik nála ez.Ha már arra sem hajlandó,hogy megbeszéljétek a dolgotokat,akkor szerintem szakíts vele.Vissza könyörögte magát? Kit érdekel,könyörögjön,nem kell vele foglalkozni.
2014. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az exem nekem is mondott ilyet.

Mármint mondtam neki, hogy hiányzott, semmi válasz. Mondom látom én neked nem.

"2 napja találkoztunk, hova hiányozzál?"

Évekig voltunk együtt, ez alatt több szakítás, mindet ő akarta úgy, sokszor majdnem belehaltam.

A legutolsó (végleges) szakítás viszont az én döntésem volt.

Én pasit olyan állapotban nem láttam, amilyenbe ő került, és volt is jó 1 évig... Akkor jött rá dolgokra, amik már visszafordithatatlanok....

2014. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudják megbecsülni a másikat...
2014. aug. 27. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha vissza könyörgi magát akkor azzal a feltételel enged vissza ha megváltozik pozítív irányba. Nekem a párommal jót tett párhónapos szünet hogy újra együtt vagyunk sokkal jobban kijövünk egymással. De hozzá kell tenni hogy mknd a ketten változtunk nagyon sokat jó irányba
2014. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!