Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt a volt barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt szakítottam a barátommal, aki utána zaklatni kezdett, a mostani barátomat megkértem, hogy állítsa le, de ennek az lett az eredménye, hogy ők összeismerkedtek.


Miután szóban figyelmeztette az egyik közösségi oldalon..onnantól változott meg benne valami..elkezdett kérdezősködni róla, hogy milyen ember is ő.

Egyik nap amikor mentem dolgozni, megláttam, hogy a kedvenc kávézónka ülnek és elmélyülten beszélgetnek, gondoltam a barátom higgadtan szeretné lerendezni vele a dolgot...büszke is voltam rá.

Utána a barátom egyre többet járt el otthonról egyedül, el is kezdtem gyanakodni, hogy esetleg találkozgat egy lánnyal. Egyik nap korábban mentem haza a munkahelyemről, mert rosszul éreztem magamat. Benyitottam a hálószobába, hogy ledőljek egy kicsit, és megláttam a barátom a volt barátommal az ágyban, félre érthetetlen helyzetben...

Sokkot kaptam és szerintem ők is. Azonnal összecuccoltam és eljöttem otthonról. Most itt vagyok a szüleimnél. A barátom többször is hívott, nem merem felvenni, nem tudom mit mondhatnék vagy hogyan kezeljem ezt a helyzetet. L/25


2014. aug. 27. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?:D Azta!

Ezt nem veszem be! Igazi yaoi...


nem is sejtetted hogy meleg a drága? szegény lány..

2014. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
korábban sosem mutatott érdeklődést a fiúk iránt, nem értem, hogy mi történhetett vele...nem voltam jó..vagy én csináltam valamit rosszul...nem tudom mi van most.
2014. aug. 27. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Húúú,kislány,ez kemény! Az én exemről is kiderült hogy búza,de ez nagyon durva amit leírtál! A pasid az ex-pasiddal?!Nem is tudok mondani erre semmit.De nehogy már te érezd magad sz@rul!Ne is vedd fel a telót,mit beszélnél még vele ezek után?
2014. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy kiderült!

Utána meg gondold meg, egy ilyen fiú, aki titkolózott előtted, és nem volt nyílt Veled a kapcsolatotokat érintő dologban, van-e alapja annak, hogy a kedvesed legyen....

2014. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nálunk titokban maradt, egy családállítás mutatta meg. A nagypapám szerette el a nagymamám szerelmét, és sose tudta meg! Pedig szakított volna.
2014. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*a mostani barátomat megkértem, hogy állítsa le,


Remélem nem sértelek meg, de mielőtt ecsetelnéd a két pasit, előtte te kezdj gerincet növeszteni. Rád fér.


Valamit nagyon elcsesztél, ha két pasi inkább egymásnak okoz örömet, mint hogy hozzád nyúljon:D

2014. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg vedd fel a telefont és beszélj vele.

Lehet, hogy csak kíváncsiságból csinálta, vagy most jött rá, hogy biszex.

Egy esélyt mindenki megérdemel, hogy elmagyarázhassa, mit miért csinált. Ez egy kicsit másabb, mint ha csajjal csalt volna meg. Hisz ehhez nagyobb bátorság kellett. És ne okold magad, olyat te nem tudsz nyújtani neki ha belegebedsz sem mint egy másik pasi.

2014. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jobb ötletem csináljátok hármasban..:D

:P

2014. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mocskos buzsik mocskos buzsik kotel rajuj
2014. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te. most egymás után kifogtál két homót?
2014. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!