Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább lányok de fiúk is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább lányok de fiúk is írhatnak véleményt mit gondoltok az alábbi férfi típusról?

Figyelt kérdés
Előttem van egy stílus ami nekem tetszik és ehhez szeretném tartani magam, mer tilyennek érzem magam. Nem átlagos, de nekem bejön, arra lennék kíváncsi mit gondoltok erről a típusú férfiról. Tehát udvarias, mondhatni lovagias, mint egy 20-as évekbeli férfi, de kifejezetten laza, társaságban legtöbbször csendes, de ha úgy alakul szívesen áll a középpontban is. Bevállalós minden téren. Ilyennek gondolom magam és itt névtelenül kíváncsi lennék iosmertek-e ilyen típusú embereket, mi a véleményetek róluk? :D
2014. aug. 27. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem en hasonló beállitottságu vagyok
2014. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát jó lenne ha lenne egy ilyen osztálytársam!!! :) Sajnos nem ismerek ilyen embert. :c :"DD
2014. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így ennyi info alapján nem tudok véleményt mondani.

De ritka manapság az udvarias fiú és lovagias..

:)

Hűvös és csendes és titokzatos? Ha jól néz ki akkor tetszik de azért legyen humorérzéke is!


28 N

2014. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom kicsit egyéni, de jó humor érzéke van. :D legalábbis én néha a saját hülyeségemen is röhögök...
2014. aug. 27. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
hogyan öltözködsz? hány éves vagy? 17L
2014. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek:)19/f
2014. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hogy öltözködök? szeretem a feketét meg a farmert, esetleg a szürkét, az ingeket.. a divatos, de semmiképp nem rózsaszín dolgokat, egy fekete nike cipőt hordok évek óta :D mert nem találok olyat ami jobban tetszene kb. :) parfüm mániás vagyok..
2014. aug. 27. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2014. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok: nagyon tetszik ez a tipusu viselkedés, és passzol hozzá a kinézet is :) amúgy csak azért kérdeztem rá az öltözködésre, mivel egy ilyen viselkedésű pasinál nem mindegy,hogy mit vesz fel,legalábbis szerintem :)
2014. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!