Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két fiút lehet szeretni? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiút lehet szeretni? Hogy lehet, hogy szeretem, de összejönni nem akarok vele? Annyira össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Van 3 éve barátom, jól megvagyunk. Igaz sokat veszekszünk, néha annyira kiborít, már a szakítás jár a fejembe, elhatározom, hogy vége, de nem bírok egy percet se nélküle lenni, és akármennyire haragszunk egymásra mindig kibékülünk mert szeretjük egymást. A féltékenysége miatt egyszer szakítottunk már, de akkor is mindennap találkoztunk és 3 éve egy napot sem töltöttünk egymás nélkül. Pont olyan, akit mindenki szeretne magának. Oké, nem egy adonisz, de szeret és tudom, hogy sose csalna meg. Nem foglalkozik egy haverjával se csak velem, egy lánnyal sem beszél rajtam kívül biztosra tudom.

Ám van itt egy kis bökkenő ugyanis van egy másik srác,

akit már régóta ismerek (ő is ismeri, jóba vannak viszonylag, de elég felületes a kapcsolatuk).

Vele csak haverok vagyunk de tudom, hogy ő többet érez irántam és egyre jobban azt veszem észre, hogy én is.

Folyton csak azt várom, hogy írjon nekem, hogy jelet adjon magáról, már azon kapom magam, hogy róla ábrándozok.

Összejönni ugyan nem akarok vele, nem tartom jó ötletnek.

És ez a legfurcsább. Annyira tabu dolgai vannak, a legtöbb dolog vele kapcsolatban, nálam kizáró ok, hogy valaha is együtt lehessünk. Mégis sokat gondolok rá, várom hogy találkozzunk és amikor tudom, hogy sor kerülhet rá, egész nap boldog vagyok, fel vagyok pörögve. Nem tudok enni az izgalomtól, ver a szívem (mintha lámpalázas lennék).

18 éves lány.


2014. aug. 27. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Bella swan, te vagy az?
2014. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kolosszus22 ***** válasza:

"Nem foglalkozik egy haverjával se csak velem, egy lánnyal sem beszél rajtam kívül biztosra tudom."

Az ilyen nem férfi, hanem papucs...neked rabszolgád van, nem barátod. Gondolom csak megszokásból vagy vele, mert olyan jó, hogy mindig kéznél van.

2014. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Van neki egy-két legjobb barátja velük tartja a kapcsolatot, de ők is inkább a családjukkal és a magánéletükkel foglalkoznak. És egyáltalán nem papucs, határozott és kiáll a saját igaza mellett.
2014. aug. 27. 23:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Megszokásból nem lehet valakivel együtt lenni. Vagy szereted, vagy nem. Én szeretem, különben már szakítottam volna vele, ha nem így lenne.
2014. aug. 27. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!