Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy új szerelmem, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy új szerelmem, ha a régit nem maximálisan felejtettem el?

Figyelt kérdés

Plátói szerelmem volt egy lánnyal, egy évvel ezelőtt. Talán azért alakult úgy, mert az elején még úgy tűnt, akarja. De aztán végülis "mi nők tudjuk, hogy kitől mit akarunk, tudom hogyha valakitől akarom, akkor kiugrik a szivem, és ezt most nem érzem"


De azóta is (sajnos) kedves velem. Voltak persze kinézett lányok, de mindegyiknél ott volt a kizáró ok (gyereket vár, épp megy külföldre stb). Az a gyomor-görcs szerű érzés már nincs meg, de titkon még kicsit szenvedek érte. Nagyon fáj nekem látni, hogy olyannal kavar, akinek csak a szeme szine más, mint nekem. Nagyon fáj, hogy hiába mondta nekem, hogy én kezeltem idáig nőnek először, és majdnem elsirta magát ekkor, mégsem értek semmit, és akkoris az a döntő, hogy jóképű vagyok neki vagy semmi, minden más felesleges erőlködés.


Ésszel tudom, hogy nem lehet több, nyilván persze előfordulhatnak csodák, de tudom, és igen, keresek mást. Igy fog menni? Vagy valahogy 1000%-ig irtsam ki, de hogyan? Haragittassam magamra, k.urvázzam le?


2014. aug. 27. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet persze :) csak eloszor tisztazni kell vele h mi is a helyzet.a tobbi mar jonni fog magatol.ha o is akar vmit toled akkor nyilvanvalo mi lesz,ha nem akar semmit toled akkor meg fogadd el h o igy dontott,hagyni kell neki h azzal legyen boldog akivel o akar,ha tleg szereted akkor el tudod engedni
2014. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok egy fiúval. Bár visszautasított, de csak egy nemet kaptam, nem tudott igazán mit mondani, semmi indoklás vagy ilyesmi. Nagyon jóban maradtunk, így hiába hittem, hogy könnyebb lesz, hiába éreztem azt, hogy túl vagyok rajta, visszaestem. Te kaptál indoklást. Fájdalmas, hogy valaki, aki ennyire illik hozzád, és akiről azt hiszed, hogy te talán tökéletes lehetnél számára, nem érzi ugyanezt.

Pont ma gondolkoztam el a konkrét kérdéseden, és én egyenlőre úgy érzem, hogy amíg ő van, nem lehet más, és amíg nincs más, addig csak ő marad az életemben.

Azt hiszem neked egy fokkal jobb a helyzeted. Egyrészt kaptál indokot, másrészt férfi vagy, így nem gáz, ha újra bepróbálkozol. A helyedben mindenképp megpróbálnám még egyszer megbeszélni vele a dolgokat (annak ellenére, hogy alakul valami valaki mással) Ha érzed, hogy egy év alatt sem változott semmi a részéről, az majd segíteni fog szerintem. Abban is, hogy ne reménykedj, és abban is, hogy végleg tovább lépj :)

2014. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondok én neked valamit. Csak úgy nem tudod kiverni a fejedből, ha nincs más, akivel törődj. én 2 évig jártam az első szerelmemmel, csodálatos volt de a vége már csak szenvedés. Már a jövőnket is tervezgettük, de mindez szertefoszlott. Már egy ideje nem vagyunk együtt, de szerencsére találkoztam valakivel, aki nagyon közel került hozzám, és nem tagadom, hamar beleszerettem. Egyszerűen csodálatos ember. Mai napig is gondolok az exemre, jóban vagyunk, de már ritkán beszélünk és nem is nézek úgy rá. Én már a jelenlegi páromat szeretem és boldog vagyok vele.
2014. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

00:06: ez megvolt 2 hónapra az első felvonás után (talán túl közel volt, de mindegy). Ismét félrehivtam beszélgetni: megmondtam neki, hogy látszólag jól vagyok ,de nekem ez kinszenvedés. Ha buliba megyek, csak őt keresem - tessék, megint könnyes szemei lettek. De hiába, megint "most jól megvagyok egyedül, nem akarok pasit az életembe"


néha jól vagyok, néha nem. Néha sirni kell, néha úgy gondolom, hogy "végülis, idáig mindig csak jobb nő jött". A legrosszabbon már túl vagyok, de nem szabad harmadjára megpróbálkozni.

2014. aug. 28. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:
ott a lenyeg a 00:07-es valaszba,ismerkedni kell tovabb,majd jon masik,sot meg az esély is megvan ra h egy jobb.annyi ember el a foldon h nyugodtan lehet valogatni,menni kell tovabb,egy helybe toporogni a legszarabb es legfeleslegesebb
2014. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A két hónap tényleg közeli volt. De ha úgy gondolod, hogy harmadszor nem szabad bepróbálkozni, és meg sem fordul a fejedben, hogy megtedd, akkor jó úton jársz. Ha kell, kerüld el, és keresgélj. Ha nem is érzed, hogy lenne esélyed, kár leragadni :)
2014. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!