Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a 0 és 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 0 és 25 közötti csajok?

Figyelt kérdés
Csak a külsőt nézik? És mi értelme van tagadni, mikor 99% bán ez dönti el mi lesz vagy sem.
2014. aug. 28. 03:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ugye milyen galádság, hogy az ember szeretne vonzódni a párjához? Felháborító, én sem értem.
2014. aug. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Egy régi poén szerint:


"Egy nőt nem nehéz boldoggá tenni...

Csak legyél neki:

1. barát

2. társ

3. szerető

4. kisöcsi

5. bátyus

6. apa

7. tanár

8. nevelő

9. gyóntatópap

10. lelki barát

11. szakács

12. autójavító

13. szerelő

14. villanyszerelő

15. sofőr

16. hordár

17. takarító

18. lakáj

19. fafaragó

20. modell

21. lakberendezési mérnök

22. szexológus

23. pszichiátriai szakorvos


1. kedves

2. sportos

3. okos

4. erős

...5. jól nevelt

6. határozott

7. gyengéd

8. érzékeny

9. romantikus

10. férfias

11. Móka Miki

12. vidám

13. de mégis komolyan veendő

14. bátor

15. Micimackó

16. energikus

17. gondoskodó

18. ideákban gazdag

19. ügyes

20. szerény

21. megértő

22. elegáns

23. egyértelmű

24. szeretetteljes

25. hidegvérű

26. szenvedélyes

27. engedékeny

28. becsületes

29. adakozó

30. gyakorlati

31. igazságos

32. bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is)

33. reménytelen (a szerelemtől)

34. nyugodt

35. sármos

36. hűséges

37. álmodozó

38. karrierista

39. megbízható

40. mindenki felnézzen rád

41. legyél kész áldozatokra, és mindenek előtt gazdag.


Ugyanakkor ne legyél:

a) féltékeny, de mégis aggódó

b) gyere ki a rokonaival, de ne tölts velük több időt mint a nővel

c) adj a nőnek szabadságot, de mégis mindig érdeklődj, hol és kivel

volt

d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nőt

térdig sárban, majd bemászni az erkélyen ha otthonfelejtette a

kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta a

ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és

ajakrúzs.


Nem szabad elfelejtened:

1. születésnapját

2. névnapját

3. házassági évfordulót

4. az első csók évfordulóját

5. menstruációját

6. a fogorvosnál foglalt idejét

7. a legjobb barátnőjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját.


Sajnos a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy eredményre vezet. A nő ugyanis belefáradhat a tökéletes férfi jelenlétébe és

megszökhet az első gitárossal.


És most a másik oldal:

A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb. Ez azért van, mert a férfinak szüksége van:


1. szexre

2. kajára


A nők nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi. Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nő erejét.


Végeredmény:

Az együttélés csak akkor lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy

teljesen túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell!"


Szűrd le a tanulságot :))

2014. aug. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak sem kéne kiforgatni! Nem az a baj hanem az ha csak ez számít! Régebben a pénzes pasikat húzták le, az is undorító volt de már az se menő! Haha... Már csak az ki mennyire trendi hogy az utcán és a barátnők előtt lehessen mutogatni.
2014. aug. 28. 03:21
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez már csak így van. Múltkor is fel akartam szedni egy 4 évest és közölte, hogy számára nem vagyok elég sportos. :(
2014. aug. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz sok az a 99%?
2014. aug. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4


Ez király volt. :D

2014. aug. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3


Viszont így már akkor baromság amit állítasz. Kevés olyan embert ismertem akik tényleg csak a "legmenőbb" emberekre hajtottak, a többség nem villogni akar a párjával és nem azt nézi, ki mit szólna hozzá, ez hülyeség, akinek van esze az olyat keres akivel jól kijön minden téren, az meg kit érdekel ki mit szólna hozzá? Nehezen tudom elhinni azt is, hogy valóban vannak ilyen kirakatkapcsolatok ahol semmi más nem tartja össze a két felet csak ez, hogy jól néznek ki együtt, biztos ők is élvezik egymás társaságát és van amit kedvelnek a másikban... (Legalább 1-2 dolog?)

2014. aug. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vannak pedig ilyen kapcsolatok, túl sok is! Pár dolog amit szeretnék egymásban? Persze lenne!csak el se jutnak addig mert még se ismerik egymást! Ránézésre döntött és utána lehetne a srác akármilyen értelmes,kedves akkor se lesz szerencséje a lánynál.
2014. aug. 28. 04:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem egyaltalan nem erdekel,hogy ki milyen "meno". Az persze fontos,hogy vonzodjak hozza, ezt elismerem. De az,hogy vonzo valaki, nem azt jelenti,hogy ugy nez ki, mint egy brazil ferfimodell.

Voltam mar egyutt tolem fiatalabb sraccal,akinek nagy fulei, orra, foga volt, konkretan nem volt helyes, de nekem valamiert tetszett.

Nekem a legfontosabb az intelligencia,de tenyleg, en nem is ismerkedem tovabb olyannal, aki nem tud ertelmes mondatokat osszerakni nekem. Pazarolnam ra az idot. Volt egy olyan pasim aki nagydarab, izmos, okos, helyes volt....haha borzalmas volt, nem hagyott elni.


Most egy kopasz, kecskeszakallas , vekony baratom van es imadom..:D. Volt benne valami mar az elejen is ami megfogott, de mostanra...elveszi az eszem. Pedig utalom a szakallat es sose jott szoba nalam kopasz pasi, es a vekony pasikat se reszesitettem elonyben ,mert en olyan "van mit fogni" alkat vagyok, es milyen mar,hogy vekonyabb a pasim nalam..xd de csak ha ranezek azonnal megkivanom. :) 17/L

2014. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor arra adj választ, hogy 0-100ig a hímek miért a "menő" csajokat részesítik előnyben.

Tudom ne legyen rajta vakolat, de vakolatlanul nem is olyan szép. Nem kell a nagy duda, de azért mégiscsakhát...

Tudom nem kell a műköröm, de milyen snassz, hogy nem látszik a kezén-körmény a mosogatás nyoma... Soroljam még, mi mindenre nincs szükségünk, de mégis mennyire snassz ha nem vagyunk "menők". Pepitában itt a kérdésed.


Bele van kódolva az emberbe, a legszebb a legjobb kell. És ez mindenkinek mást jelent. És igen sajnos előferdül, hogy van akit csak barátnak választunk, van akit játékszernek és van akit társnak. Mi alapján, azt mindenki maga tudja, erre nincs szabály.

2014. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!