Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szerelmes?

Figyelt kérdés

22éves F vagyok, első kapcsolatom több mint fél év után lett vége. Szerettük egymást de nagyon különbözőek voltunk ami az elején nem de a végén már zavarták őt. Én sajnos zárkózott voltam és nem tudtam nyitni dolgokban. A legvégén hibát hibára halmoztam,pl nem mindent azonnal beszéltem meg vele, nem nyitottam kicsit elpunyultam. Amikor szakítottunk megbeszéltük a dolgokat, problémákat és úgy voltunk vele hogy jó együtt de ezek a dolgok később nagyobb bajt okoznának és addig szakítsunk amíg nem lesz rossz a kapcsolatunk. 1 hónapot szenteltem neki és sokat változtam, nem csak miatta magam miatt is. Szerettem volna elmondani hogy ami köztünk volt probléma azok már nincsenek és adjunk egy esélyt magunknak. Erre mondta hogy szerinte nem jó ötlet, meg okkal szakítottunk, de azok se olyan vészes dolgok voltam meg mondom megszűntek ezek a dolgok. Aztán mondja hogy már nem szerelmes belém, elmúlt nem tudja miért. Meg hogy az is lehet baj hogy én jobban szerettem őt mint ő engem, meg hogy fiatalabb vagyok nála. Szakítás után 2héttel hívtam hogy beszélni akarok vele, sejthette hogy mit akarok. De hogy nála valami elromlott és már nem szerelmes. Ez hogy működik? Csak úgy egyről a kettőre kiszeret belőlem? Amikor szakítottunk szeretett utána pár héttel meg semmi? Én elfogadom hogy nem akarja már, csak nem kaptam igazi magyarázatot, mert akkor letudnám zárni, vagy könnyebben elengedni. Az a baj, hogy én szerelmes vagyok belé, és sajnos többé már nem lehet köztünk semmi.

Hogyan tegyem túl magam ezen? Hogy múlhat el így egy szerelem? Esetleg évek múlva lehet-e még esélyem, ha látja hogy tényleg más ember vagyok?


2014. aug. 28. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a hajó neked már elment. Próbáld meg túltenni magadat rajta. Egyébként szerintem évek múlva sem lesz esélyed nála. Elmúlt, kész, ennyi volt.
2014. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már nem szerelmes. Mit nem lehet ezen felfogni? Ő mást akar, mint te, ezt tartsd tiszteletben és ne zaklasd őt. Évek múlva sem lesz esélyed nála, pláne, ha ő addigra mondjuk már férjhez megy.

Hogy tedd túl magad rajta? Tereld el a gondolataidat, ne ezen kattogj folyamatosan. Keress új hobbikat, amik lekötnek. Legyél a haverjaiddal.

2014. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Imola Ágnes ***** válasza:
A kapcsolat és a szerelem akkor veszett el, mikor elkezdett azon gondolkozni, hogy nem jó ez a kapcsolat, és szakítani kellene. Valószínüleg menet közben is prübáltál változni, ami nem jött össze, ő pedig napról napra egyre sötétebben látta a dolgokat. El kell fogadni, hogy nem vagyok egymáshoz valóak. Az, hogy nem megy egy kapcsolat nem jelenti azt, hogy nem szeret....csak azt, hogy nem te vagy a megfelelő... de attól még nyilván szeretni fog. Ha ennyi gondotok volt, akkor azt javaslom, hogy szedd össze magad, tanulj a dolgokból, légy boldog egyedül, és akkor a következő párod is boldog lehet melletted. Előrre nézz, ne hátra!
2014. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan vagy mint az exem, amikor mondtam hogy para van, cseszett változni, vége, majd most fogja rágni a küszöböt, csak engem már nem érdekel, kiábrándultam belőle.
2014. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem annak örülj, hogy megmondta egyértelműen, nem hülyít, nem hiteget.

nehéz az ilyen, de pár hónap alatt megoldod magadban. ha nem reménykedsz.

ha évekkel későbbi újrakezdésben reménykedsz, azzal csak a saját életedet hátráltatod.

2014. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szépen lassan kiábrándult belőled akkor, amikor a hibákat hibára halmoztad. Kijött, hogy nem vagytok egymáshoz valók, nem passzoltok. Hiába "változtál meg", őt ez nem érdekli már, ezt el kell fogadnod. A valódi éneddel nem jött ki, az álcázott így meg már nem érdekli, és igaza van: egy ember nem tud alapvetően megváltozni. Idomulni tud - ez nektek nem ment -, de változni nem, max. ideig-óráig tudja palástolni a valódi énjét. Nézd benne a jót: olyat találhatsz, aki passzol veled, akiért nem kell megváltozni.
2014. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez egy nagy hülyeség, az ember változik, már akinek van valamennyi esze. kötelező, muszáj változni, fejlődni, ez az élet és a természet rendje, a túlélés kulcsa.

fejlődjél csak nyugodtan, kérdező. bátran, előre.

2014. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!