Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mosolyodok el mindig ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolyodok el mindig ha meghallom a nevüket?

Figyelt kérdés

Szóval, egy pár fiú akiket ismerek. Névről, kinézetről, meg közülük párral beszéltem is.. Amint meghallom a hangjukat, vagy hogy valaki a nevüket mondja, rögtön elnevetem magam, vagy elmosolyodom. Igazán szerelmes egyikőjükbe voltam csak, de a "nyári szünet el is mulasztotta"... Ha meglátom őket vagy csak hallom a hangjukat bedobog a szívem, elpirulok, és elmosolyodok... Ha nem vagyok beléjük szerelmes, akkor akaratom ellenére miért csinálom ezt??

Előre is köszönöm a normális válaszokat!:)



2014. aug. 28. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdésedben válaszod leled.
2014. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hmm? :)) kifejtenéd,kérlek?
2014. aug. 28. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelem. Vagy - korodtól függően - le akarod tépni róluk a gatyájukat.
2014. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 3 nem az 1.
2014. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: azért annyira pedofil nem vagyok:'DD amúgy 17 éves vagyok..:)
2014. aug. 28. 08:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem vagy tisztában a pedofil szó jelentésével vagy nem jól fogalmaztad meg a kérdést. A fiúk hány évesek? 12-13 alattiak vagy veled egykorúak? Ha veled egykorúak, akkor simán kamasz vagy és dolgoznak a hormonjaid. Ahogy írták vagy rájuk akarsz mászni, mert tetszenek szexuálisan vagy szerelmes vagy, vagy a kettő egyvelege.
2014. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5: Pedofil? :S Miért hány évesek a fiúk? :D

Egyébként igen, benne van a kérdésben a válaszod. Nyilván tetszenek neked, jó érzés hallani őket, beszélni róluk, látni őket.

2014. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kano..ömm kancás vagy..Ennyi az egész.
2014. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
velem egykorúak...:DD hát azért örökké "kancás" nem lehetek... a pedofilt nem szó szerint értettem..
2014. aug. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!