Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog ez változni? Tapasztaltnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez változni? Tapasztaltnak a véleményét várom.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, volt egy 2 éves kapcsolatom 14 éves koromtól 16-ig. Mióta ez a kapcsolat véget ért nem tudok megmaradni egy fiú mellett se sokáig. Azóta a leghosszabb kapcsolatom 2 hónap volt, mert egyszerűen ráunok a pasikra. Az elején még érdekel utána meg egyre kevésbé. Ez megy már egy ideje. Miért van ez? Fog ez változni vagy már soha nem leszek újra szerelmes?
2014. aug. 28. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A szerelem nagyon relatív dolog. Mindenki másképp, máshogy éli át ezt az érzést. Én 24 éves vagyok. Nekem 17 évesen volt az első párom, akivel majdnem egy évig voltam együtt. Utána voltak rövidebbek, hosszabbak. Végül egy két éves kapcsolatom volt, de nem működött. Alapvetően mindig kerestem azt az érzést, amire azt lehet mondani hogy az ember szerelmes. Kb 3 hónapja találtam meg azt a férfit, akivel letudnám élni az életem. S le is szeretném. :) Sokáig én is kerestem, hogy kiben tudom megtalálni azt aki számomra tökéletes minden értelemben. Fiatal vagy még nagyon. Előtted az élet. Ritka az amikor az ember már nagyon fiatalon rátalál arra, akivel letudná élni az életét. Persze nem mindenki ilyen. Vannak olyan emberek, akik nem tudják magukat elkötelezni. Ha te az előbbibe tartozol, légy türelmes. Biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb te is találni fogsz egy olyan srácot, akivel nagyon jól fogod magad érezni, és nem teszed fel a kérdéseket magadtól már, hanem minden magától értetődő lesz. :) Nem vagyok szentimentális, csak én is végigmentem ezeken, míg rátaláltam a jelenlegi páromra, akit nagyon szeretek s viszont.
2014. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!