Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy még nem tudok főzni? 24L

Figyelt kérdés

Két hónapja összeköltöztem a párommal. Idáig mindig ő főzött, mert én nem igazán tudok meg igazából nem is nagyon érdekel. Egyéb háztartásbeli dolgokat szívesen megcsinálom (mosás, takarítás). Korábban anyukámmal és nagymamámmal laktam, ezért nem voltam rákényszerülve, hogy megtanuljak főzni. Úgy veszem észre, hogy a párom szívesen csinálja.

Nagyon ciki, hogy mindig a párom főz? Sokszor még süteményt is szokott sütni meg mindent megcsinál nekem, amit megkívánok. Nagy baj, hogy 24 éves nő létemre nem igazán érdekel a főzés?



2014. aug. 28. 10:39
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
27%
Én biztos nem laknék olyan nővel,aki nem tud főzni,kb.legfontosabb teendőd lenne...
2014. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, én például szívesen főzök de akkor a másik fél csinálja meg a takarítást, mosást stb, mert azt utálok :D

Szerintem nincs ezzel semmi gond, hogy megosztjátok egymás között ha szívesen főz akkor pláne.

2014. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjuk baj akkor megszereted?
2014. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ha őt nem zavarja akkor nem baj. nem érdekel hát ne csináld. erről vele kell beszélned nem velünk
2014. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

Az ciki, hogy mindig a párod főz, de ha veszed a fáradságot, és az édesanyjától elkéred az alapkajákat amiket szeret azok receptjét, akkor simán elfogsz boldogulni. Idővel meg megfogsz tanulni főzni úgy, hogy szeresse a főztöd.

Ne félj, mondjuk bagoly mondja verébnek, mert én is réges régen rettegtem a főzéstől, de tudod: gyakorlat teszi a mestert:)

2014. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodat nem zavarja, hogy nem tudsz fõzni akkor semmi gond.
2014. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem igen, baj, ennek fordítva kellene lennie. Én speciel egyáltalán nem tudok főzni, elképzelni sem tudom mi lenne, hogyha ilyen barátnőm lenne, mint te, és vele laknék....
2014. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz mosni,mosogatni,takarítani nincs gond,főzni főznék én is de takarítani hány fiú szeret és szokott? :D
2014. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem túl előnyös. De! Senki nem ugy születik hogy mesterszakács szóval ha tényleg szeretnél megtanulni főzni akkor meg is fogsz tanulni :)
2014. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincsen ezzel, nálunk is inkább én vagyok otthon a konyhában és nem a barátnőm, de én szeretek főzni és finomakat is eszünk, szóval működhet így a dolog. Kivétel a sütik mert azt barátnőm szokta csinálni és a mennyországi tortáit nem adnám oda semmi pénzért sem :D
2014. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!