Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha ennyire zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, régen nem néztem ki jól ezért az akkori rossz tapasztalataim miatt eléggé lent van az önbecsülésem és a magabiztosságom és az önértékelésem. Ma már állítólag helyes vagyok, szeretnek a lányok, sőt, én még soha nem kezdeményeztem mert nem merek / nem tudok, mindig ők jöttek.

Csakhogy én soha nem mertem igazán közel engedni egyet sem..

Amikor úgy alakult a dolog hogy kezdett komolyra fordulni mindig valamiért direkt megbántottam őket, elrontottam a dolgokat majd leléptem és eltűntem.. Komoly kapcsolatom még egy sem volt..

Most van egy lány aki tetszik is és állítóleg én is tetszek neki.. találkozgatunk és nagyon szeretne velem összejönni.. de én nagyon félek hogy mi lesz ha komolyabbra fordul..

Elmenni a házába, találkozni a szüleivel, minden nap látni ez valahogy nagyon nem menne.. minden ilyen dologtól irtózok..

Persze szeretném én is ha lenne végre valami mert eléggé magányos vagyok.. de ugyanakkor bennem van a menekülési kényszer is :S

Normális válaszokat kérek légyszi, idióta válaszokat már kaptam a barátaimtól és ezért jöttem inkább ide.


2014. aug. 28. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki mer az nyer.

Én is féltem ilyenektől,aztán megismertem vkit,és azt tudtam,nem akarom elcseszni.2 év lett belőle.

2014. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl kell lépni (a régi) magadon. Nem szabad kerülni az ilyen szituációkat.
2014. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az exemre emlékeztetsz.Ő is 20 volt amikor megismertem.Igazából lehet csak velem szembe volt zárkozott.Félt tőlem.Ideges volt, meg zavarba hoztam a mosolyommal. Idősebb vagyok nála, tapasztaltabb, egy nagyon hosszú kapcsolatból léptem ki, és talán félt is hogy ha valamit téved akkor kidobom, ahogy a többi lány tette. Számomra ez érdekes volt. Hónapokba telt amig végre önbizalma lett.És átadtam neki a férfi szerepét. Hát elég rosszul tettem...Habár örülök ha valaki férfiként lép elém, és aztmondja hogy ez meg ez a jó, és igy csináljuk, de ő csak bizonyos helyzetekbe férfi.A gondolkodos részénél már nem számithatok rá...És azon gondolkodom, hogy továbblépek.:-(
2014. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!