Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mi lehet kizáró ok egy pasiban?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságában


pl. külső: kopaszodó

belső: nincs humora


korotokat is írjatok lécci



2014. aug. 28. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Külső.sárga, szabálytalan fogsor

belső. Hazug, hűtlen, jellemtelen


25-L

2014. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Kedves #1


Egy velejéig gonosz vagy ha úgy tetszik kegyetlen és alkalmanként rideg, de rendkívül jellemes egyén vagyok szép fogakkal. Meginvitállak, hogy egy pohár bor mellett elűzzük a magányt, miközben csillagfénynél csodálhatom az alacsony elvárásaidat..

2014. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jellemtelen vagy, szép fogakkal.Ez még nem elég:-) Esetleg leirjam mit foglal magába az a szó? Valóban nincsenek nagy elvárásaim, de velem szembe neked még negyed ennyi sem lenne:-)
2014. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Külsőben a higiénia hiánya, főleg az orális higiénia hiánya.

belsőre meg: utálom a rasszistákat.


23L

2014. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utálod a rasszistákat? Érdekes tulajdonsága lehet annak az embernek aki ok nélkül nem kedvel egy vagy több fajta nemzetű népet.Sok országba jártam, rengeteg nemzetiségűvel találkoztam, mindenkiből van jó és rossz is.Személy szerint az egyetlen akit visszataszitónak tartok, és soha nem bújnék ágyba vele az egy cigány. Ez még nem jelent rasszizmust, csupán azt tapasztaltam, hogy ápolatlan egy társaság.

:-o

2014. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenki azt ír, amit akar, mit kell ezen kötekedni?


Kizáró ok?

Nős, hazudozik, igénytelen, sótlan, nincs humora, nem lehet ugratni, sértődékeny, agresszív, hangos (kiabál, ordít), idegrohamai vannak, utálja a filmet-zenét-mindent, olyat akar erőltetni ami nekem nem tetszik (szexben, életben akárhol), kritizálós, elégedetlen, munkakerülő, iszákos.

Külsőt illetően elhanyagolja magát, ápolatlan, nem borotvál intimet+hónaljat, alacsony, kövér, számomra nem megfelelő a mérete (lehet fujjogni, igenis, számít). De leginkább az zárná ki, ha ránézve semmi vonzót nem találnék rajta, ha nem fog meg a kisugárzása, a férfiassága, sármja, esélye sincs, lehet kőgazdag vagy szuperpasi, akkor sincs esélye nálam.

(érett nő)

2014. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!