Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítsam le az anyósomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le az anyósomat?

Figyelt kérdés
A férjemmel családi házban élünk együtt,anyósom 2 háznyira lakik tőlünk. Minden nap át kell menni hozzá,mert a férjem elvárja,ezt azzal magyarázza,hogy szegény egyedül él,mert a férje meghalt. Ez oké is, de kb mindenbe beleszól anyósom. Elmentünk 1 hétre nyaralni és arra jöttem haza,hogy átrendezte a konyhámat, a kertembe növényeket ültetett,de össze vissza, az előkertembe zöldségeket.Azzal jön,hogy majd ad nekem egy csomó szobanövényt,de ilyen 10 évesekről van szó, amik már tök csúnyák. Hiába mondom a férjemnek,ő az anyja pártját fogja,mert hogy már 68 éves szegény. Ha barátnőimmel havonta egyszer találkozok, egy 2-3 óra hosszára azzal jön,hogy bezzeg ő neki mindig is a férje volt egyben a barátnője,nem kellettek neki barátnők.De hozzáteszem,hogy a férjem meg minden hétvégén oda van a haverjaival. Ha a férjem megég a napon,anyósom engem olt le,hogy én miért nem kentem be a fia fejét napkrémmel. Mit tegyek??? És ezek csak pár dolgok,vannak még dolgai... 25 éves lány

2014. aug. 28. 16:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és a férjem külön kulcsot csináltatott a mi házunkhoz anyósomnak,így bármikor átjöhet...
2014. aug. 28. 16:07
 2/11 anonim ***** válasza:

Gyanú árnyékában volt ilyen rész. :O


Mondd az uradnak, hogyha nem állítja le az anyját, elköltözöl vagy nem szexelsz vele.

Választás elé kell állítanod.

2014. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hat igen nem hiaba van az a sok anyos vicc xddd
2014. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha piszkál, akkor mond meg neki, hogy:

'Elhiszem, hogy már idős és semmi dolga, de megkérhetném arra, hogy az orrát ne dugja bele mindenbe, ami egyébként az ÉN dolgom?"

2014. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Puskával
2014. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én már közöltem anyósommal szépen, de akkor meg eljátsza a szegény megbántott nénikét a fia előtt,aki csak jót akar mindenkinek és én jövök ki szarul...
2014. aug. 28. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Családi gyanúk titkának árnyékában.


Anyámmal is ezt csinálta apám anyja. De most róla leszált és minden szarral baszogat. Nem lehet olyan hogy gitározzak egy 20 percet mert rögtön jön át hogy milyen szar számot játszok. Ezek ellen semmit nem lehet csinálni. Max annyit, hogy szülsz gyereket, megvárod hogy 13-15 éves legyen és őt fogja cseszegetni.

Bocsi, de erre nincs jó megoldás. Már évek óta keressük mi is de egyre rosszabb a helyzet. Már ott tartunk, hogy már nem is főz ránk (általában és szoktam) és a hugomat meg átküldi mosogatni.

Kitartás!

14/f

2014. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bár ott tartanánk mi is,hogy ne főzne ránk,legalább nem kéne átmenni hozzá! Mindig ő akar főzni ebédet,egyszerűen nem hagy minket,hogy kettesben legyünk és a szomorú az,hogy a férjemnek ez tetszik... nem hiányzik neki az,hogy kettesben legyünk,ebédeljünk...
2014. aug. 28. 16:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Van kerted, van sok növényed amit ő hozott, van ásód, az urad hétvégén nincs otthon akkor hol itt a gond? Ha jönnek a barátnőid azokkal simán el intézed! Tisztára olyanok lesztek majd mint a született feleségek! Szép virágos kertet a helyére csak előtte jó vastagon betonozzátok le hogy nehogy élő kaparja magát a vén banya XD! Vagy jól be rúgsz haza vágódsz, be rúgod az ajtót és azt kiabalod mikor ott vannak mind ketten "nekem ne ugasson senki elvégre engem dug a fia nem magát, én szülök neki gyereket nem maga és hasonló dolgokat " Tuti én már rég nem hagytam volna hogy az anyósom be ugasson pedig ő nálunk él!
2014. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell hozzámenni anyuci pici fiához ... A férjednek ki a fontosabb te és a családotok, vagy az anyja? Egy férfinak(!) le kell tudnia szakadni, mert addig nem is lesz férfi csak egy kisfiú, akit anyuci babusgat és pesztrálgatja az életét ...

Az meg milyen már, hogy kulcsa van :-D És ha téged a kicsi fiacskája feldob a konyhapultra jól megcsinálni, akkor ő közben majd végig nézi, mert bármikor bemehet?

2014. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!