Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányoknak nem lehet udvarolni?

Figyelt kérdés
Mindig is úgy volt kapcsolatom ,hogy a lány kezdeményezett nálam ,meg csak úgy maradt meg nálam ha bunkó voltam vele .De ha én kezdeményeztem náluk nem igazán érdekeltem őket pedig hasonló kaliberűek voltak mint a barátnőim ,de ha randi szintjéig el is juttotam akkor "csak barátok"helyzet jött utána. Mit rontok el ? Vagy a lányok nem szeretik ha udvarolnak nekik ?
2014. aug. 28. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Össze van zavarodva a világ..kezdünk elkorcsosulni...ez van
2014. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért a mai fiúk tudnak udvarolni ???
2014. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Ki kell tapogatózni hogy mi tetszik a lánynak...
2014. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én csak azt utálom hogy már egy egyszerű szemezés sem lehetséges mert mindegyik mindenhol azt a hülye b**uzi telefonját b***asztatja.


Eleinte azt hittem ezt csak a 15-18 évesek csinálják...sajnos jóval idősebbek is

2014. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Minden nő szereti ha őszintén udvarolnak neki.

DE.

Kell hozzá egy érettség ahhoz is, hogy ne összeröhögjön a barátnőivel hanem értékelje.

Másrészt aki összeröhög annak is be fog jönni idővel, mert nőből van, de addig el kell tudni viselni azt az időszakot amíg felfogja, hogy nem nevetséges amit a fiú művel.


És igen, nagyon kevés fiú tud és főleg akar udvarolni.

2014. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"csak úgy maradt meg nálam ha bunkó voltam vele"

Többet nem is kell olvasnom. Rossz ajtón kopogtatsz; egy normális férfi és nő két lábbal rúgna torkon a flegma, bunkó attitűdért. Ostoba megállapításokat pedig ne vonj le, inkább strapáld magad, mert inkább az az érzésem, hogy könnyen feladod nőügyileg. "Jöjjön oda ő hozzám", "minek figyelmesnek lenni, annak ottan úccse az kell", "minek udvarolni, időpocsékolás, úgyis csak ágydísznek kell" s a többi, s a többi.

Ha egy lány, nő barátja vagy, az nem rossz dolog, cseszd meg. Ha nem akar egyből a farkadra cuppanni és rajtad pörögni nem azt jelenti, hogy kész, ennyi, esélyed sincs nála. Különben is, gáz valaki barátja lenni, ha vagina van fallosz helyett a két lába között? Inkább az esélyt lásd benne, hogy így Tényleg kiismerheted és nem a kapcsolat kellős közepén fogja kimutatni a foga fehérjét.

Eszed legyen, kölyök. És egy kis optimizmus sem ártana.

2014. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak tudod én nekem a nő ,az nő akivel vagy minden vagy semmi ,talán haverság pár felületes duma és kész.
2014. aug. 28. 18:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Tapsvihar és homlok puszi a gyerekes felfogásodért!
2014. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a lányok elszoktak attól, hogy udvarolnak nekik. én az évek alatt még csak azzal a formával találkoztam, hogy "meghívhatlak valamire?" udvarlás címszó alatt. mivel nem szeretem ha idegenek költenek rám nemet mondok és akkor pedig megsértődik és elhúz mert szerinte ő tényleg mindent megtett
2014. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Felesleges udvarolni mert úgyis külső alapján választanak.

Akármit csinálhatsz, ha nem nézel ki elég jól le vagy szarva.

Személyes tapasztalat.

"Nagyon kedves vagy, de ez nem így működik. Nem érzek irántad vonzalmat, ami egy kapcsolathoz kell. Semmi esélyed nálam."

Ezt kaptam az udvarlásomért.

Aztán jóképű gyerekkel jött össze.

Nekik a jó pasi kell, aki leszarja őket mert megteheti, ez a kihívás nekik.

2014. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!