Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha együtt borotválkozunk a barátommal?

Figyelt kérdés
Sokak szerint gusztustalanok vagyunk, és ez rosszul esik nagyon :(
2014. aug. 28. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Mert egy nő sosem borotválkozik, gyantázik, tampont/betétet nem cserél férfi előtt. Egyszerűen nem tartozik a pasikra. Rájuk csak a végeredmény az ami tartozik. szerintem.
2014. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez a szeretet jele :)
2014. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem gusztustalan...de szerintem nincs helyén!

De ha nektek tetszik akkor csináljátok..

2014. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon menő. Az intimitás legnagyobb szintje.
2014. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
like :)
2014. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dehát mi a bánatos bús p-i-csáért érdekelt téged, hogy valaki más mi a fenét gondol arról amit elvileg ketten csináltok a barátoddal és egyáltalán nem tartozik másra?
2014. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem csinálnám. Nálam ez már az a szint, mintha egymás előtt szarnánk.
2014. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

4 Hát köszi, nekem valahogy más fogalmaim vannak az intimitásról egy férfivel. De most, hogy mondod megnézem a pasi képét, mikor betétet cserélek mit is szólna hozzá(természetesen ezt csak poénból):DD



Eszembe nincs.

2014. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs az helyén....
2014. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Zuhanyzás közben borotválkozom mindig, így amikor együtt zuhanyzunk a barátommal, előtte borotválkozom. Persze megkérdeztem legelőször, nem zavarja-e, de nem. Nem tudom, ebben mi lenne ami gusztustalan.
2014. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!