Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszaállhat minden úgy, ahogy ezelőtt volt? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú, szólok előre. Van egy fiú, akivel nagyon összeillünk, másfél hónapig minden nagyon jól ment az ismerkedésben. Azután pár dolog miatt kicsit kezdett lecsökkenni a lelkesedésem az egész iránt. Időnként visszajött, majd megint lecsökkent. Elmondtam neki, hogy hogy érzek. Elég szomorú volt, valamiért azt gondolta már beszeretném fejezni az egészet. De mondta, hogy ő szeretné folytatni, stb. Mondtam, hogy hagyjuk egymást 1-2 napig, aztán majd lesz valami. Szerintem azt hitte, hogy lehet be fogjuk fejezni, de én amúgy csak egy kis szünetet szerettem volna, nem rögtön "szakítani"... Csak hogy visszajöjjön a lelkesedésem. Vissza is jött, 2 nap után írtam neki, hogy akkor ő szeretné-e folytatni még mindig, és azt mondta, hogy szeretné, de az én bizonytalanságom elbizonytalanította őt, és már nem annyira elszánt. Megbeszéltük, hogy folytatjuk, de mintha érezném, hogy hidegebb lett velem. Nem tudtam, hogy ez lesz az eredménye a szünetnek, sajnálom nagyon, hogy így érez most. Szerintetek visszaáll még minden a helyére? Tud e majd ugyanúgy érezni irántam, mint ezelőtt? Hogyan viselkedjek? Mert kicsit úgy érzem, mintha nem akarna annyira nagyon beszélni velem, vagy nem tudom. Aranyoskodjak? Legszívesebben azt tenném így, hogy megint nagyon lelkes vagyok, de ahogy mondtam, mintha kicsit elhidegült volna, ezért nyomulósnak érezném magam... Mit kéne tennem? Légyszíves segítsetek, köszi előre is... 18/L, ő 20/F
2014. aug. 28. 20:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni, hogy ugyanúgy érezzen, mint a szünetecske előtt?
2014. aug. 28. 20:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy elvesztette a lelkesedését, ilyen rövid idő alatt összevissza változtatod az álláspontodat, szüntet kérsz stb.

Csak saját magát óvja, senki sem szereti ha úgy bánnak vele mint egy játékszerrel, amikor kell, akkor előveszi az ember, ha meg éppen nincs hozzá kedve akkor a sarokba dobja.


Próbálkozni lehet de én azt gondolom, hogy a legjobb esetedben, hogy a lelkesedésedet kicsit letöröd. Ha úgy is adod elő ahogyan gondolom, csak kósza reményeket ébresztesz az emberekben.


Ha hangulatember vagy és nem stabilak az érzéseid akkor inkább ne mondj semmit az a legjobb.


Amúgy másfél hónap olyan rövid időtartam, hogy tulajdonképpen említésre sem méltó.

Ha olyan nagyon összeilletek akkor mitől csappan meg a lelkesedésed annyi idő után amennyi idő után egy átlag párkapcsolatban még javában élvezik egymás társaságát az emberek minden lehetséges percben?


Persze ennyi idősen mint amennyi te vagy nem feltétlenül kell célnak tekinteni valami hosszútávú kapcsolatot, úgyhogy csak a tisztázás végett írtam le.

2014. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!