Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az internetes ismerkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes ismerkedésnek van valami értelme? Ott nem lehet normális férfiakkal ismerkedni ugye?

Figyelt kérdés
Én eddig csak hülyékkel adtam össze ilyen oldalakon. Volt egy fiú aki normálisnak tűnt, de kiderült hogy ő sem volt az.
2014. aug. 28. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet. Persze kérdés, kinek mi a normális.
2014. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4 év alatt egybe botlottam, vele is csak barátság alakult ki, mert nyúlbéla volt lépni.
2014. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

De lehet normálisakkal megismerkedni, csak általában ők nem teszik-veszik a szépet, a profilképük pedig talán nem annyira figyelemfelkeltő.


Rossz PR-osok vagyunk, no.

2014. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem lehet, én akivel megismerkedtem azt mondták normális vagyok, bár tévednek. Amúgy ismerek pár normális emberkét innen is pl.
2014. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is interneten ismertem meg a barátom.
2014. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, soha nem ismerkedtem férfiakkal a neten (sem). Velem viszont már ismerkedtek itt lányok. Még mindig élnek, és még csak meg sem erőszakoltam őket.
2014. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem eddig csak rossz tapasztalataim vannak. Annyira hogy még a kedvem is elment az internetes ismerkedéstől.
2014. aug. 28. 20:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet:)
2014. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem van jó és rossz tapasztalatom is ezzel kapcsolatban, de a jó elnyomja a rosszat. Simán lehet ismerkedni, csak a megfelelő embert nehéz megtalálni hozzá. :)
2014. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 viktorvarga ***** válasza:
ugyanannyi az esély h normálisat találj mint élőbe.ha jólnézelki még válogathatsz is..
2014. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!