Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki hogy szerelmes vagyok-e a barátomba?

Figyelt kérdés
Amikor foglalkozik velem nem érdekel annyira de amikor "haragszik" (szoktunk így hülyéskedni) egyből jobban érdekel,amikor más lánnyal beszél féltékeny vagyok és amikor nem ír akkor várom hogy írjon már de amikor írt újra nem érdekel annyira. Ha meglátom nem remeg a térdem és nem ver gyorsabban a szivem. Néha hiányzik,néha nem. 2hónapja vagyunk együtt,hirtelen jöttünk össe.
2014. aug. 28. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt ki kell derítened akkor nem vagy szerelmes.
2014. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2014. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérj fel egy magánnyomozót, hogy figyeljen meg titeket 2 hónapon keresztül és állapítsa meg, szerelmes vagy-e belé.
2014. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Columbo?
2014. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 viktorvarga ***** válasza:
ha a kutya odaviszi a labdát nem akarja oda adni,nemkelneki de akkorsem:)érted
2014. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nem szereted. Így, hogy a tiéd már unalmas, viszont ha fennáll a veszélye, hogy elveszíted akkor rögtön felgyullad benned a vészjelző, de ez is csak a birtoklási vágy miatt, és mert nem bírná elviselni az egód, ha egy másik csaj elhalászná előled. Szerintem unfair vele szemben, hogy úgy vagy vele, hogy igazából nem is szereted, csak kihasználod, gondolom unaloműzőnek.
2014. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!