Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónapfordulóra férfinek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapfordulóra férfinek mit lehetne adni?

Figyelt kérdés
Aki tud valami jó tippet adni, legyen szíves ossza meg velem :) 23 éves az illető.. :D

2014. aug. 28. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Székely pálinka és sex.
2014. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szex
2014. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
valami ötletesebb kellene, ez ilyen mindennapos :D
2014. aug. 28. 22:12
 4/17 viktorvarga ***** válasza:
ne kinozd már ilyen fasságokkal:)
2014. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Fülébe súgod és megcsókolod, ennyi! Mit kell ezen ennyire pörögni?
2014. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legnagyobb ajándék az lenne hónapfordulóra, ha elém állnál és közölnéd, hogy "Drágám, engem nem érdekelnek az ilyen baromságok, szerintem teljesen felesleges havonta ajándékozni egymásnak!"
2014. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
amennyiben nem tudsz érdemben hozzászólni a kérdéshez, minek erőlteted és kínzol ilyen fa..ságokkal?
2014. aug. 28. 22:15
 8/17 A kérdező kommentje:
6os köszi a választ, az a baj h ez most egyébként is különleges alkalom.. nem csak a hónapforduló miatt lesz különleges nap.
2014. aug. 28. 22:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én párom még az évfordulónkat sem tudja mikor van. Nem hogy hónap forduló.


Ha ajándékkal állítasz elé, tudni fogja miért teszed?

Mert én amikor haza mentem 2 adag somlóival, meg egy üveg borral valentin napon, megkérdezte, hogy ezt miért vettem.

Na, ajándék ötlet: Bor + somlói

2014. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
@7: Mert egy ostoba tyúk vagy, aki azt hiszi, hogy attól majd jobban szereti a barátját, ha minden idétlen hónapfordulóra vesz valami teljesen felesleges baromságot. És a korona az lesz, amikor az illető félmosollyal néz rád, hogy mi a francnak készültél, nincs is születésnapja.
2014. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!