Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egész zavaros történet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész zavaros történet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok,segítséget szeretnék kérni,hogy mi tévő legyek. Szóval nemrég a Balatonon nyaraltunk és mindennap elmentem görkorizni és út közben mindig elmentem egy gördeszkás fiú mellett(láttam rajta,hogy idősebb,de azt is hogy nem valami érett forma ő 21 én 15),akivel rendszeresen összemosolyogtunk. Egyik nap leszólított és elkesztünk beszélgetni meg hülyéskedni,de láttam rajta,hogy szinte mindig zavarban van. Éreztem valamit,amit még szinte sosem,nem tudom meg fogalmazni,de valami vonzalom mindkettőnk részéről a másik iránt volt. Pár napig nem találmkztunk,mert fesztiválon volt. Aztán az nap találkoztunk,mikor mi mentünk haza. Megint láttam,hogy elpirul és hogy zavarban van(ránézésre nem az a fajta pasi,akinek alig volt csaja,szóval nem hiszem,hogy emiatt pirult el mindig). Aztán megint beszélgettünk,de én a koromat nem mondtam el neki,mert nem is kérdezte csak annyit hogy most fogom e végezni a gimit. Erre at mondtam hogy nem. Szóval gondolhatta hogy nem korabéli vagyok. Aztán egyre többet megérintett mosolygott rám,majd eljött az a 0illanat mikor elköszönünk egymástól egészen jövő nyárig mert nem lakunk közel egymáshoz. Megpuszilt és megölelt elég hosszan. Aztán éreztem ahogy egyre jobban liheg a fülembe és hogy egyre jobban ölel. Meg valami mást is éreztem ott lent.. többször meg akart csókolni,de én kitértem előle és a nyakába fúrtam magam,ahogy ő is. Úgy éreztem mintha már rég ismerném,valami kölcsönös vonzalom volt köztünk. Eltoltam magam tőle és a kezét a kezemre kulcsolta. Olyan volt nta ez a pillanat sohasem érhetne véget. Ekkor jött az én kedves anyukám és lerohant minket( elmondta a koromat amire a fiú kicsit meglepődött,a teljes történet túl hosszú). Aztán haza jöttünk és megállás nélkül csak sírtam nem ettem,egyszerűen üresnek éreztem magam. Nagyon hiányzott és persze most is. Apának is elmondtuk és még az anyát korhollta le mert bunkó volt,ezért az anya kitalálta hogy szombaton kimegyünk hozzá így megnyugodhatok és megbeszélnénk mindent. AZ lenne a kérdés hogy ez nem e lenne túl nyomulós? Vajon elfelejthetett?,mert az ölelésben nem azt éreztem mintha nem jelentenék neki semmit.?Vagy pedig azt gondolja,hogy még fiatal hozzám de tetszik? Megértő válaszokat szeretnék kapni és abból sem kérek,hogy még túl fiatal vagy.
2014. aug. 28. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én tudod mit csinálnék? Beraknálak a kocsiba, és azonnal elvinnélek a fiúhoz! :)
2014. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Anyukád igazán disztingválhatott volna.


Megnyugodtam, én a minap végog lestem, ahogy egy iszonyatosan helyes srác18-20 éves forma, a lányomért alélt,szerintem kölcsönös is volt, és olyan fejedelmi kiszolgálásban volt részünk a srác által, hogy csak lestünk.Igaz csak hátizsákot vettünk, de a srác, ha valami olyat néztünk, aminek a minősége nem volt túl jó, egyből szólt:D


Én csak mosolyogtam, nem léptem közbe, de miután kimentünk a boltból a lányommal konzultáltunk, hogy mennyire tetszett neki is a srác.


Ezt hagyta ki az anyukád:D Sajnálhatja. Reméljük legközelebb okosabb lesz:D

2014. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

15 évesen ilyen helyesírással írsz?

Én is 15 vagyok , de leszakadna a bőr a képemről ha így írnék..

2014. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne nyomulós,és tuti nem felejtettel! :)
2014. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmmm... Lehet, hogy a srác meglepődött a korod miatt, ez megesik. Végül is egy tisztázó beszélgetés nem árthat, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy megvolt bennetek a kölcsönös vonzalom. Hogy ő mit gondol, csak akkor derül ki, ha megbeszélitek. Lehet, hogy el fog utasítani, erre is készülj fel, de mondd meg neki, hogy a szüleid sem feltétlenül ellenzik a dolgot.
2014. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor menjünk ki? Bocsánat a helyesírás miatt,de siettem mert holnap már péntek és zavart vagyok a fiú miatt teljesen.
2014. aug. 28. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak te menny.
2014. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan csak én beszélnék vele,természetesen azanyum nevében bocsánatot kérnék és én részemről is,hogy a koromat nem tiztásztam vele előbb.
2014. aug. 28. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!