Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Van okom pánikra vagy csak én lettem paranoiás? Minden vélemény érdekel

Figyelt kérdés
vasárnap összejöttem egy sráccal,aranyos,udvarias és rengeteg mindenben(szokások.izlések)hasonlít rám.azóta minden nap ir fbon már hajnalba melo elött és ilyenkor rendszersen kér rólam képet meg nap közben is több képet váltunk a kérésére. első randin azt mondta ő nem szereti kiteregetni a magán életét a neten így az se került ki hogy együtt vagyunk.igaz a portálon ahol megismerkedtünk kinn van h kapcsolatba(de ez már akkor is kinn volt mondván sose változtatja).a baj hogy az utobbi 1-2évbe sokat estem pofára(megcsalás átverés stb) és most is bennem van a kisördög hogy mi van ha csak szórakozik velem v ilyesmi. holnap jön haza mert 40kmre dolgozik és elvileg a pénteket szombatot együtt töltjük...elmondjam neki ezt?vagy csak magamat stresszelem? egyántalán van jelentősége annak h mi van neten kinn(mert sokszor ugy érzem h édes mindegy)(mindketten 24évesek vagyunk)
2014. aug. 28. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
21. század... szard le mi van a neten, amíg nem ver át, nem csal meg, addig higgy neki, ha lesz rá okod kételkedhetsz
2014. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pamparamm ***** válasza:
Kérlek térj észre, ne parázz! Ne kelljen ahhoz, hogy elhidd, hogy Téged akar, vagy együtt vagytok, hogy mindenki lássa fb-n...
2014. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

felvilágosítanálak, egy fiúnak nincs " csak úgy " - mindig - kirakva, hogy kapcsolatban, annak oka van

26/F

2014. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves utolsó és akkor te mit tennél a helyembe?kérdezzek rá? legyek résen? készüljek fel a kapcs elején h ugyis csak átvág azért ami a "társkeresőn" volt kinn?
2014. aug. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!