Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond lehet abból, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet abból, ha a barátnőm megtudja, hogy az összes lány haveromat megdugtam korábban?

Figyelt kérdés
Mindig csak olyan lányokkal barátkoztam, akiket tologathattam, ha kedvem tartotta.
2014. aug. 29. 00:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
taníts pls
2014. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Képzeld el fordított esetben, neked hogy esne? Bár lehet, hogy nem érdekli a múlt, csak a jelen és a jövő.
2014. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lányként is azt mondom peace :D helyes lehetsz! képet!!
2014. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem! Csak az fogja hinni amit én :D hogy hazudsz! És csak verni akarod a melled hogy milyen sok nővel volt dolgod holott semmi.


Ezt gondolná

2014. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 PearlDiver ***** válasza:
A gond akkor van, ha úgy lett a barátnőd, hogy ezt nem tudta még. Szóval igen, szerintem egy jóérzésű lány efelett nehezen térne napirendre. Te döntsd el, hogy mázli vagy pech ha a barátnőd nem jóérzésű :)
2014. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 5

Sanszos lenne azzal indítani, hogy mindannyian megfordultak az ágyamban.

2014. aug. 29. 00:52
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem csak az a kettő, akiről tud.
2014. aug. 29. 00:52
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Jaj hányszor hallottam ezt mióta élek:D Fele sem igaz. De mindegy is, akár igen, akár nem, onnan kezdve nem érdekelt a hapsi, vagy mert akkora arca van, azt hiszi, mindenkinek ő kell, vagy mert nincs kedvem ismerni az összes nőt, akin végigment.
2014. aug. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon is!

Meglepődnék ha nem arra gondolna, hogy neked csak arra kellenek a lányok, és komoly, hosszútávú kapcsolatra képtelen vagy.

2014. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos meg fogja érteni főleg miután te is megtudod, hogy nála már sorszám alapján mentek a dolgok.
2014. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!