Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog-e bocsátani valaha?

Figyelt kérdés

Mostanában szakítottam barátnőmmel fél év után. A kapcsolatunk jó volt, szerettük egymást, de a végén kicsit ellaposodd a dolog és kialakult egy komoly vita. Én nagyon sértettnek éreztem magam akkor, és láttam hogy ő se olyan boldog mint az elején és meggondolatlanul de én felvetettem a szakítást. Végül az lett hogy elváltunk,de rájöttem a hibámra, és rászántam az időt hogy helyrehozzam változtassak, de már késő volt. Úgy érzem hogy ő benne fel se merült volna hogy szakítsunk, meg nem is kellett volna, mert hullámvölgyek előfordulnak, de olyan szinten megsértettem ezzel hogy felvettem a dolgot, hogy nem is csodálom, hogy nem is akarta újra megpróbálni a dolgot és már nem szerelmes belém. Próbáltam megmenteni a dolgot de már hiába.

Megtanultam hogy ha lesz másik kapcsolatom esetleg akkor ezt a hibát ne kövessem el, de tudom hogy még együtt lehetnénk és ez életem legnagyobb hibája.


Meg fog-e nekem valaha bocsátani? (még ha többé nem is lesz köztünk semmi) Lehet-e még közöttünk valami? (barátság, vagy bármi akár évekkel később, mert én nem fogom zaklatni, csak tudom hogy szeretem és nagyon bánt a dolog)


2014. aug. 29. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Összejössz egy másik lánnyal és akkor el fogod felejteni őt. Arra jó volt az egész, hogy rájöttél a hibádra és máskor nem viselkedsz igy, ez a kapcsolat egy személyiségedet épitő dolog volt, az életben még lesz kb. jópár kapcsolatod, mindegyikből majd tanulsz valamit, lehet hogy majd a lány lesz kibirhatatlan természetü, de akkor kiismered jobban a lányokat is. Ne ragaszkodj feleslegesen a multhoz, engedd el, keress más lányt.
2014. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!