Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedési lehetőségek 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési lehetőségek 25 éves férfiként, hol, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves budapesti férfi vagyok, informatikus. A munkámból adódóan nagyon kevésszer kerülök kapcsolatba lányokkal, továbbá a kollégák nagy része idősebb és/vagy párkapcsolatban él. Sörözések szoktak lenni, de azok is 95%-ban férfiakból állnak. Szabadidőmben futok, olvasok, nyelvet tanulok. Kinézetem átlagos-sportos, káros szenvedélyem nincs.


Van ötletetek esetleg, hol vagy miként lehetne ismerkedni ebben a helyzetben?



2014. aug. 29. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

társkeresők???

ha rendesen kitöltöd és képet is teszel fel akkor lesz esélyed :-)

2014. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 nekem nem az a tapasztalatom :(

Már voltam fenn jó pár oldalon, fizettem is elő nem is egyszer és mind idáig vajmi kevés a pozitív változás...


Regisztráltam már több internetes társkeresőre is, a legutolsón, a randivonalon pl április 1 óta vagyok fenn, 2-szer fizettem elő, 1963 levelet írtam eddig összesen és csak 168 válasz jött...

persze ezekben benne van az a 10-15 akikkel volt legalább egy levélváltás meg az a 3-4 is, akikkel 5-nél több is volt...

Egy randi lett belőle de ott is kiderült elég hamar, hogy nem vagyunk egy világ...

29/F

2014. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet veled lesz a baj... :(
2014. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hm...

nekem pozitív a tapasztalatom ebben

bár lehet csak azért mert nő vagyok

de függ attól is h hogyan szanálod az adott oldalt

elég időt tudsz e szánni rá

ha a személyiségedet át tudod vinni a neten keresztül akkor jó esélyed van rá !

2014. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat. A világért sem szeretnék vitatkozni senkivel, de a netes társkeresők nem az átlagos férfiaknak kedveznek. De köszi a tippeket, meg fogom próbálni azt is!
2014. aug. 29. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 igen, biztosan, csakis.

#4 minden nap meg van nyitva legalább 6-8 órában, elég aktív vagyok...

2014. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező akkor kinek van ?

szerintem mindenkinek ....


akinek nem megy stílus....

az aki csak annyit írh: szia tetszik a képed ismerkedünk?

attól kb ennyit is várhatok el


ellenben aki pl ezt írja:

szia felhasználónév

már egy hete minden nap mikor belépek a te arcod jön velem szemben, eddig bírtam ki h ne írjak neked, de most feladtam és gondoltam hátha ...

aláírás

ellenben egy ilyen korántsem sablonos szöveg felkelti az érdeklődést


pasinál alapban megnézem mi van az adatlapom

mennyire van kitöltve van e ideál és ott mi van, szal végig olvasom az egészet majd utána nézem meg a képet van van

ha nincs -1pont :-)


nem egyszer van h csak böngészek a pasik kötözz és megragad egy jól összeállított adatlap és ráírok a pasira, hátha alapon

2014. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved irj. 28 L
2015. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!