Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvetendő az apakomplexus?

Figyelt kérdés

Nem értem mért tartják egyes emberek az olyan lányokat lelki nyomorultnak, akik az apjuktól nem kaptak elég szeretetet, törődést vagy elveszítették már kicsi korukban és ez miatt alakult ki náluk az apakomplexus.

Nem a lányt/nőt kell ezért lenézni/megvetni, hisz ő semmiről nem tehet.

Lehet, hogy soha nem lesz rendes életük, mivel az őket érdekelt (idősebb) férfiak nagyon ritkán bonyolódnak bele egy ilyen kapcsolatba, meg hát ugye nekik inkább az idősebb/érettebb nők kellenek.

Mégis felteszem a kérdést: mért kell őket megvetni, ők nem tehetnek semmiről (kivéve, ha a pénz miatt sóvárognak az idősebbek gatyájába, na, az tényleg gusztustalan!)



*Elnézést a helyesírásért ha találtok benne :)


2014. aug. 29. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gyógyítandó.
2014. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem megvetendő, hanem benne van a nevében: komplexus! Egy mentális zavar, amit kezelni célszerű. Nem egészséges egy párkapcsolatban és ezért nem is lehet jó alapja egy kapcsolatnak.
2014. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az apakomplexussal nincs semmmi baj. (illetve senki sem vet meg ezért senkit) Szimplán csak furcsán néznek, ha egy fiatal lány egy idősebb pasival kavar. Mert akkor általába két opció van,

- A csajnak csak a pénz kell

- A csávó csak szexet akar

Ez az esetek nagy részében sajnos így van.

2014. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De vannak kivételek! Vannak lányok akiknek nem számít a pénz , persze itt jön amit mondtál, hogy a pasinak a szex-kell :D
2014. aug. 29. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ritka amikor találkozik a kereslet és a kínálat ilyen téren...tehát egy apakompexusos összejön olyannal aki megtud becsülni, tisztelni tud és szeretni egy nála jóval fiatalabb lányt...


én is ismerek ilyen lányt, nem megvetem, az ő élete, ha ez a boldogságának a kulcsa...mindenki a boldogságra törekszik...

2014. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem, és ne érdekeljen, mit mondanak mások.

Habár nálam a nagyon felső korhatár 35 (én 19 vagyok), szerintem már ez is abba a kategóriába esik. 27 év alatt nem is kezdek senkivel.


Így is vannak barátaim, akik emiatt furán néznek, de.. ne érdekeljen.


smpixiere ha felnézel, ott még lehet, hogy találsz is célcsoportot.


Ha van kedved, nyugodtan írj privit, szívesen beszélgetek erről.

2014. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mentális zavar?

Ha ez mentális zavar, akkor a homoszexualitás is az.

(Szerintem egyik sem az.)

2015. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!