Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen srácoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen srácoknak milyen típusú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Azok a srácok, akik határozottak, magabiztosak, nagydumásak, mindig a társaság középpontjában vannak elvárják, hogy a lány is ilyen legyen, vagy épp ellenkezőleg a kissé határozatlan, csendesebb lányokat keresik?
2014. aug. 29. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon buta a kérdés, mivel mind különbözőek vagyunk, nincs recept semmire.

Az én párom ilyen, amit leírsz... a teszetosza lányokat kereste, mert azok úgy tűnnek, mintha komolyak lennének - csak legtöbbről kiderül, hogy nem azért nem beszél, mert bölcs, hanem mert nincs mondanivalója és unalmas. Én nagydumás vagyok szintén, 4 éve működik remekül a kapcsolatunk.


SOSE ÁLTALÁNOSÍTS, mert egy fajta biztos nem kell ezeknek a férfiaknak: a buta nő.

2014. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a viselkedésből derül ki, hogy milyen lányok jönnek be nekik, hanem a jellemükből.


Ha megismered, akkor lehet róla sejtésed, de az sem fix, mert az ilyen emberek sokszor felszínesek és azt mondják és teszik ami menő, hogy a társaság középpontjában maradhassanak, tehát "fullos" csajokat keresnek elsősorban és a jellem másodlagos, elvégre úgyis nyavajoghatnak a haveroknak, hogy "mekkora r_banc" és "milyen egy hisztis p_csa".


Amennyiben mégsem egy felszínes tapló az általad leírtak ellenére, valószínűleg az életvidám lányok jönnek be nekik, ami nem feltétlen nagyszájú vagy bulizós, hiszen ez inkább a bennük meglévő folytonos motivációra vonatkozik, mintsem viselkedésre.

2014. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látod látod? #1 kapásból egy normálisat írt le, én meg itt rosszindulatúskodom. :)

De ez is azt mutatja, hogy a tapasztalataink mennyire mások ezekről az emberekről és mennyire végletes lehet egy ilyen viselkedés mögött a személy.

2014. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre tényleg nincs recept. Két ilyen férfi sem biztos, hogy egyforma. Nem biztos, hogy ugyanolyan a lelkiviláguk, az ízlésük.

Nálunk pl. az a felállás, hogy a férjem pont ez a határozott, magabiztos, nagydumás típus, aki könnyen kerül a társaság központjába, mindig feltalálja magát mindenhol, én meg pont az ellentéte: csendes, visszahúzódó, önbizalomhiányos, félénk, határozatlan. Jó néhány éve már hogy boldog házasságban élünk, a mai napig szerelmesek vagyunk egymásba és a különbözőségeink ellenére jobban megértjük egymást szinte minden téren, mint akár a legjobb barátainkkal.

Na, de nem egy pont ilyen nagydumás ismerősnél meg azt látom, hogy pont a hozzájuk hasonló magabiztos, beszédes, társasági lányokat választottak.


Nem lehet ezt csak ennyiből leszűrni.

2014. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!