Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok halni, úgy se hiányoznék senkinek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim sem, párkapcsolatom sem. A fiúk szinte mindig velem szakítanak. Hiába vagyok kedves, aranyos, megértő, még is dobnak. Az életben állandóan csak csalódások érnek.
2014. aug. 29. 14:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni. Nem meghalni akarsz? Akkor: "meg akarok halni".. Látod? Tanulj! Annyi minden van még, ami tanulandó az életben.
2014. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Plusz: Mindig veled szakítanak? Akkor is veled szakítanak, ha mással járnak?


De jót kacagtam, köszi!!! :D

2014. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az életben állandóan csak csalódások érnek NEM EGYENLŐ AZZAL, hogy párszor dobtak a pasijaid az alatt a feltételezem borzasztóan hosszú kb. 17 éved alatt.
2014. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Engem elhagyott apám 7éves voltam..anyukámat elveszitettem 14 évesen...1-szer olyan palit fogtam ki aki állandóan vert...sose voltak barátaim és ma sincsenek.

Férjem van azóta, terhes vagyok.....ÉLEK látod itt vagyok.

Van akinek lehet sokszor rosszabb.....

Én azt mondom örülj, hogy van fedél a fejed fölött.. Manapság ennek is örülni kell..


22L

2014. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A fiúk akikkel jártam szinte mindig ők szakítottak velem.
2014. aug. 29. 14:28
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz halni szerintem tudod , hogy kell. Ne itt keress öngyilkossági tippeket arra ott van a google!
2014. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

miért büntetnéd magad csak mert mások bunkók?

érj el sikereket mutasd meg hogy mire vagy képes

2014. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom magamat megölni, csak elegem van az életemből.
2014. aug. 29. 14:29
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél buta, az emberek szivesebben lennének a társaságodban. Képezd magad.
2014. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak nem 22-23 éves vagy?
2014. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!