Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek abban, hogy találto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy találtok egy olyan embert, aki nem csal meg, nem árul el és tényleg szeretni fog úgy, ahogy vagytok?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok így?
2014. aug. 29. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hittem. Aztán felnőttem.
2014. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
senki nem talál ilyet.
2014. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszek.

(Nem vagyok szerethető.)

2014. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A párom ilyen. Mindennél jobban szeretem.


A megkeseredett emberek persze, hogy így vélekednek. Ha harmónia, szerelem, megértés, közös érdeklődés, közös célok és világnézet van, igen, ez létezik :)


Illetve, ha az ember intelligens emberekkel ismerkedik, illetve az ismerkedésnél odafigyel az értékrendre, azt nem csalhatják meg... A megcsalás az erkölcsileg nulla, a továbblépéshez gyáva, béna emberek szokása.

2014. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen ,csak írtó nehéz megtalálni :/

De nekem nagy nehezen sikerült és már több mint egy éve melettem van :)

2014. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Persze. Hittem benne. Vele vagyok már lassan 9 éve.:)

És miért gondolom így? Tapasztalatból.:)

2014. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
4-es szerinted mit érsz el, ha ezt hangoztatod? Semmit, maximum, még jobban ordit rólad a kamu, ahogy itt próbálod előadni a dolgodat:DD
2014. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es, nem igen értem, mi ezzel a problémád... Miért ne lehetne olyan embert találnia bárkinek, akivel mindez stimmel? Nem tudom, hogy elvált vagy, vagy megaláztak, vagy csak még sosem volt normális kapcsolatod, de lehet még, bármikor..

Szerintem ne ásd el magad negativitásba süllyedéssel.

2014. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem, mindenki egyedül marad :(

Fordítok:

Szerintem de, van ilyen és meg is lehet találni. Hittem, kaptam, tapasztaltam, jó is volt, rossz is volt, felnőttem, és még mindig hiszek!



I don't like Christmas nevű felhasználó pedig ne beszéljen butaságokat, mindenki szerethető.

2014. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
4 Az ilyen nőcik pasija, mint te vagy, szoktak elmenni üzleti vacsira, aztán, hogy ott mi és hogy zajlik, azt meg csak a bennfentesek tudják, amit te is tudsz, ezért itt az előadásod. Szerintem felesleges nyomni.
2014. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!