Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ha beteg a barátnőtök akkor szoktál vinni neki valamit? Vagy lányok, szokott vinni a barátotok?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Minden ünnepkor kaptam tőle ajándékot (elég drágát) de amikor nincs semmi még egy tábla csokival sem kedveskedik. A hónapfordulókon is összeszedem a zsebpénzemet és ha mást nem egy doboz csokit adok neki, ő pedig irul-pirul,de a következő honapban nem vesz. Nem szegény, megengedhetné magának az ajándékot. Ő olyan,hogy ha sugallnám neki,hogy jól esne,akkor már csak azért sem venne. (Kicsit kifordított gondolkodású ) Persze én még sohasem kértem tőle semmit,nem az a fajta vagyok és ezt mindig emlegeti,hogy szereti bennem.

Szóval 11 hónap alatt kétszer voltam beteg. Első betegségemkor nem jött el hozzám (20km a távolság),de sokszor hívott és írt

Második betegségem pont úgy esett,hogy el tudott jönni egy péntek délutánra suli után. Hozott egy szál rózsát.

A harmadik betegségemben pont most vagyok. Ez az utóbbi évek legnagyobb betegsége amit elkaptam. Hála az égnek most már 6 hét után kifele járok belőle,de 5 orvosnál voltam vele, 3 antibiotikumot szedtem, iszonyatos torokfájás, vérvétel (amit UTÁLOK) tehát minden szörnyű dolog volt velem. Amikor kiderült,hogy mi van velem már napok óta az ágyban feküdtem (utána már kötelező is volt) 2 naponta jött látogatni de egy doboz csokit nem hozott. Nem viselkedett másképp velem, pedig egy kis szeretgetés jól esett volna. Ezek helyett tartotta a 2 méter távolságot,mert félt,hogy ő is elkapja.


Szerintetek ez normális? Amúgy máskor teljesen normálisan viselkedik,de szerintem egy kapcsolathoz ez is hozzá tartozik,hogy elhív valahova. Egész nyáron egyszer mentünk el fagyizni is és mégegyszer mondom nem azért mert nincs pénze. (Feleslegesen szórja a pénzt újságokra és játékokra.)


16/L 17/F



2014. aug. 29. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Tudod, egy kapcsolat nem az adok-kapokból áll.. Neked sem kell folyamatosan csokit adogatnod, szebb volna, ha sütnél, készítenél valamit.

Egyébként ha viszel neki valamit, ne úgy vidd, hogy várod, ő is vigyen.

Ha jól olvasom, mononukleózisod volt, amivel nem is igazán látogathatna.

17 éves a srác, nincs saját keresete, a szülei pénzét költi. Mellesleg minek vigyen neked mindig valamit? Kaptál tőle rózsát, hát örülj neki.

Mi a 4 éves kapcsolatomban már a pénzünket a közös programok finanszírozására költjük, így ünneplünk, így ajándékozunk (egyébként ünnepekre kapsz ajándékot).


Mindenképpen te vagy buta, bárhogy írogatom.

2014. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek kéne havonta ajándékozgatni?


Ne haragudj, de nevetséges az elvárásod... És ezt nőként mondom.

2014. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsit túlzásokba esel, nem kell állandóan ajándékozgatni a másikat, nem erről szól egy kapcsolat. Nem voltam még ugyan beteg és a barátom sem mióta együtt vagyunk (10 hónapja) de ha lennénk, se várna egyikünk sem ajándékokat a másiktól... Tőlem egyedül a születésnapjára kapott ajándékot + 1-2 alkalommal sütöttem magunknak süteményt. Tőle úgy emlékszem nem nagyon kaptam még így semmit - ez nem is zavar, neki nincs pénze, örülök, ha arra van, hogy el tudjon jönni hozzánk és együtt vagyunk. (Köztünk 80 km van kb.) Azon meg mi a meglepő, ha beteg vagy akkor tartja a távolságot...? Én is ezt tenném és a barátomnak is kifejezetten mondanám, hogy legyen óvatos, ne kapja el. Ha valami komolyabb fertőző betegségem lenne, azt sem akarnám, hogy látogatóba jöjjön, nemhogy még szeretgessen, hogy 100% elkapja...


Amúgy meg hívd el te fagyizni, vagy akárhová ahova menni akarsz.

2014. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Jelen pillanatban nincs barátnőm, de mikor van akkor mindig meglepem valami aprósággal, versel amit én írok neki vagy csoki stb :) szerintem ezek alap dolgok egy kapcsolatban.:)
2014. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha neked nem elég, hogy a barátod átmegy hozzád, ott van és támogat, mikor fertőző betegséged van, és elvárnád, hogy még ölelgessen is, hátha esetleg elkapja, akkor kifejezetten önző és telhetetlen csaj vagy.
2014. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es, milyen verset írhatsz, ha még egy ragot sem tudsz helyesen leírni? :D
2014. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkodtam, hogy ilyen helyesírással vajon hogyan lehet verset írni...
2014. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azon kéne gondolkodnotok hogy miért próbáltok mindenkibe belekötni :) meg nem mást kéne fikázni :* pacsi nektek :)
2014. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!