Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tette már tönkre a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tette már tönkre a kapcsolatotokat munka?

Figyelt kérdés
Amikor annyit kellett dolgoznia valamelyikőtöknek, hogy nem vagy alig jutott idő a másikra.
2014. aug. 29. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerülöm az olyan helyeket, ahol sokat kell melózni kevés pénzért, mert ez a kettő együtt jár sajnos...
2014. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak hobbi. De szerintem nem foglalkoztam sokat a hobbimmal.
2014. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majdnem, miattam, annyit dolgoztam hogy mire eljutottam hozzá már semmi kedvem nem volt foglalkozni vele és folyton ingerült voltam! Ez ment hónapokig!

Nagyon megbántam, de megoldottuk hál istennek és már minden rendben van. (F)

2014. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ebben a helyzetben vagyok.nem úgy néz ki hogy a párom helyre akarja hozni
2014. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!