Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefogynátok a párotok kedvéért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogynátok a párotok kedvéért? Felnőtt páros vagyunk, egy pajzsmirigy műtét hatására híztam meg hirtelen. Önmagam kedvéért is leszeretnék, de itt az a kérdés, hogy ez mennyire megalázkodás a másik előtt? A lényeg ez:

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta vártam egy ilyen szerelemre, ő nem különben. Hihetetlen boldogok vagyunk együtt, bár a távolság megnehezíti, de ha együtt vagyunk minden összhangban, jobban kíván mint bárki mást, tini kora óta senkivel nem szexelt soha ennyit, de maximalista, amit megértek, mert én is az vagyok. A pajzsmirigyemet kivették, amitől hirtelen meghíztam, mondták hogy ez vele jár. Utálom mamag azóta, bár nem mutatom és mondom senkinek, hormonális hízást pedig nagyon nehhéz lefogyni, mindig rettentő keveset ettem, zsírosat nem is tudok megenni. Előtte jóalakú voltam. Ő imádja a lelkem, életemben először fogadja el valaki a lelkem, 20 éve főleg a külsőmet szerették, de a lelkemet nem érzették meg, amit utáltam. Most viszont úgy alakult, hogy a lelkemet vééégre valaki megérti, sőt imádja, rajong érze, szerelmes is, de az agyában megrögződés, hogy a férfi legyen nagyobb darab a párjánál. Ebben is egyetértünk. Mivel csak 6 cm-el magasabb nálam, így nem tornyosul fölém, sőt bizonyos cipőimet inkább nem hordom, nem szeretek magasabb lenni nála. Viszont vaskosabb lettem a műtét után nála, amit én is szívből gyűlölök. Tehát én is le akarok fogyni, visszanyerni a formám. Hozzáteszem, hogy ő pocakos...... tehát kb annyi túlsúly van rajta, mint rajtam. A kérdés a következő, ha nagyon szeretjük egymást, de nagyon nehéz természetű emberek vagyunk, nem túl elfogadóak, vagyis eléggé egymásnak teremtettek minket, akkor megéri lefogyni azért, hogy ő elégedett legyen? Ez nem megalázkodás és megalkuvás? Azt hagyjuk figyelmen kívül, hogy én is fogyni akarok és szégyellem a változást és ha neki tetszenék így, magamnak akkor sem. Csak a párkapcsolati része érdekel. Egy ugyanolyan lelkileg és testileg "hibás" ember, mint én megéri ezt? Nem kell az, hogyha kérdezni kell, régen rossz blabla, én mindig mindenben kételkedek és mindent megkérdezek.:) Mindketten folyton kételkedünk, csak abban nem, hogy egymás másik felei vagyunk, rohadt régóta vártunk erre, dilisek vagyunk mindketten, nagyon szeretjük egymást és iszonyú erős a lelki kötelék.

Vagyis megéri? Nem éri meg? Sosem leszek elég jó neki? (Mondjuk a túlsúlyon kívül mindent halálra dicsér rajtam és bennem folyton) Ti megtennétek a másikért?



2014. aug. 29. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

Nekem pedig épp híznom kellene egy kicsit. De azon vagyok.

L

2014. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nem adnék le vagy szednék fel egy kilót sem az úgynevezett páromért. Egyszerű, ha egyszer megszáll a szentlélek és ismét párkapcsolatot kezdek, akkor azt csakis olyannal fogom, akivel elfogadjuk egymást úgy ahogy vagyunk, így se ő se én nem várnám el az efféle változást.
2014. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen tedd meg magadnak és egyben neki is,így megéri:)
2014. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
ha alapból te is akarod akkor mit kell ennyit agyalni rajta?:D am ajánlom a body builder oldal női rovatát olvasgatni nem női oldalakat.
2014. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második választ. Eddig én is így gondoltam, nagyon erős, meghunyászkodásra alkalmatlan természetem van, de mérhetetlenül szerelmes vagyok belé, így van bennem vágy hogy megtartsam őt és most rág belül a kétség, hogy ez önmagam feladása-e...
2014. aug. 29. 18:42
 6/19 anonim ***** válasza:

"ugyanolyan lelkileg hibás ember, mint ÉN megéri ezt?"

Szereted. Szeret. Ő is megtenne Érted bármit. Te miért nem? A kapcsolat arról szól, hogy kölcsönös bizalmon alapulva mindkét fél meghunyászkodik és egy kicsit "megalázkodik" a másik előtt. Ha pedig mindenben megdicsér, akkor meg? Egyébként is, Te is ezt akarod. Nem értem, hol a probléma? :D

2014. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Marcsa, persze hogy megtenném magamért, itt konkrétan a kapcsolat lelki vonzata érdekelt.


Utánalévő: igen, köszönöm, már meg is kérdeztem pár testépítő ismerősöm, hogyan adhatnék le szírt, plusz izom felszedése nélkül. A fene sem akar vaskosabb lenni.:D

2014. aug. 29. 18:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megalázkodás lenne, ha tennél azért, hogy megint tetsszél a párodnak... Szerintem ez teljesen normális egy kapcsolatban, akárhány év után is, hogy az ember tetszeni akar a másiknak, egyáltalán nem érezném megalázónak, ha véletlenül meghíznék valami miatt, hogy le "kellene" adnom a plusz kilókat.
2014. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Bohókás nyuszi, hűha fején találtad a szöget! Erről az oldalról még nem is gondoltam át. *pirul* Valóban ő is mondta, hogy újra elmegy edzőterembe, hogy lefogyjon és izmosodjon, régenbben járt.

Nem tudom, talán túl büszke vagyok. De ez a hozzászólás új megvilágítást adott, köszönöm!:)

2014. aug. 29. 18:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, egy ilyen kapcsolatért igen, tegyél meg mindent, hogy lefogyj. Megéri. De akkor a pasid ne türelmetlenkedjen, hanem álljon melléd és segitsen akkor is mikor a földön kúszol mászol, egy egy edzés után:D
2014. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!