Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy olyannal jön valaki össze, akivel korábban nem akart?

Figyelt kérdés
ha pl tetszik neki külsőleg meg már csókolóztak de nem akart komolyat, előfordulhat, hogyha jobban megismeri, beszélget vele, megváltozik a véleménye, és össze akar vele jönni?
2014. aug. 29. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.
2014. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig olyannal jövök össze, akivel korábban nem akartam. Sőt! Őket általában korábban nem is imsertem.
2014. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze miert ne. En tobb olyat is ismerek akik eloszor szexeltek is de nem jartak. Aztan vegul osszejottek.
2014. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem az összes csajom így jött össze. Legyünk barátok, nem akarok tőled semmit, stb.. Ezeket mondtuk egymásnak. Aztán kis csók, simogatás aztán próbáljuk ki.. Ezekből volt egy fél, egy másfél és egy 3 éves kapcsolatom!
2014. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Nekem a barátom, akivel már lassan 5 éve együtt vagyunk osztálytársam volt. Már akkor össze akart velem jönni, úgy vonzódtam hozzá, de nem akartam soha tőle semmit.. meg volt is barátom, de ha nem lett vna sem akartam volna tőle semmit. Tök jó barátok voltunk, suliba is mindig beszélgettünk meg ökörködtünk..aztán leérettségiztünk és utána valahogy egy buliban össze jöttünk és azóta együtt vagyunk. Nagyon szeretem és örülök neki h együtt vagyunk!:)23/L
2014. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!