Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul döntöttem volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul döntöttem volna?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz. Tehát köszönöm annak aki elolvassa. :)

17 évesen megismerkedtem egy fiúval nagyon szerelmes voltam belé, ő akkor 25 éves volt. Egy 8 éves kapcsolaton volt túl, és nem igazán tudott kettőnkre koncetrálni. Volt egy nagyon jó barátom aki viszont folyamatosan ott volt velem, figyelt rám és nagyon jól éreztem magam vele, a gond csak az volt,hogy belém szeretett. Ezért aztán azt mondta,hogy válasszak vagy ő vagy pedig az akkori barátom. Nem érzelmileg hoztam meg a döntést ha nem az eszemre hallgattam és őt választottam mert sokkal több figyelmet szentelt rám, viszont az akkori barátom a volt barátnője miatt sírt.

Azóta eltelt 3 év én ezzel a sráccal össze költöztem és nagyon jól meg voltunk egy darabig. Aztán megromlott a kapcsolatunk. Őt már csak a Tv és a haverok érdekelték, egy héten egy napot volt itthon teljes nap, de akkor is inkább a szüleihez ment át, próbáltuk többször meg beszélni, de mind hiába volt. Ezért szakítottam.

Újra elkezdtem beszélgetni a fiúval akivel 3 éve jártam, nagyon megváltozott és a jó írányba, találkozgattunk és tényleg nagyon le vett a lábamról, de amikor elhagytam őt azt tudni kell,hogy nagyon össze omlottam lelkileg , sokáig ki se kelltem az ágyból ezért félő volt ,hogy ismét bele szeretek és pofára esek. A mostani barátom egyfolytában hívogatott , olyanokat mondott,hogy nagyon meg bánta meg ,hogy mindent jóvá tesz és elvesz feleségül.

Tehát így 3 évvel később ismét e között a két férfi között kellett választanom, sok mindent mérlegeltem és úgy döntöttem,hogy adok neki még egy esélyt, nagy részt sajnálatból...de úgy éreztem egy utolsó esélyt mindenki meg érdemel.

Hát azóta eltelt 1,5 hónap. A szüleihez már csak havonta egyszer jár át, a Tv előtt sem ül egésznap és több figyelmet fordít rám, viszont sokszor megváltozik a hangnemje máshogy beszél velem,látom rajta,hogy idegesítem.

Félő ,hogy ugyanolyan lesz mint régen. Szerintetek erre mennyi esély van ? Rosszul döntöttem volna ? :/

20/L


2014. aug. 30. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne valaszal te mar tobbet, pihenjel. 3 eves kapcsulat utan rogton beleugranal a masikba? Pihenj egy evet.
2014. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jót tenne neked, ha mindenkit leépítenél magad mellől, és egyedül állnál fel. Megkéne várd, hogy minden letisztuljon körülötted.


Egyik pasi sem hozzád való, és neked sem jelentenek semmit, hogy őszinték legyünk.

2014. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleve sajnálatból mentél vissza hozzá, szóval ez gonoszság a részedről, mert ezzel azt sugalltad belé, h te is úgy érzel, ahogy ő. Szerintem egyik fiút se válaszd, mert a fiatalságod arra megy rá, h egyik pasiról a másikra ugrálsz és közben lehet, h az igazi igazit meg elhalasztod. Inkább légy szingli és senkinek sem fog fájni, te meg felnősz kicsit! :)
2014. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy ebben bármi gyerekes lenne, de ti tudjátok. :D
2014. aug. 30. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem is gyerekes, hanem inkább ribizlis stílus, ha érted, h mire gondolok... :) Már bocs, de csiki-csukizol 2 pasi között.. Először egyikkel vagy, aztán gondolsz egyet és mész a másikhoz, majd mégis az előzővel, mert megsajnáltad...igazad van, tényleg nem gyerek vagy, mert azok őszinték és tiszta szívűek, te pedig egy kapcsolatfüggő, hazug ember, aki mindkét srácot átveri... :) Kérdem én! Ha magad sem tudod, h mit akarsz, akkor minek neked kapcsolat??? Igen drága, MI TUDJUK, mert érdekes, h mind a hárman ugyan azt írtuk le,csak máshogy megfogalmazva... 3-an 1 ellen, ez elég egyértelmű, h kinek/kiknek van igaza/igazuk! Szóval ne flegmázz itt szerintem, hanem ahogy írtam, nőj fel!
2014. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem értem,hogy miért kell így reagálni.

Tudtommal a ri...c szót azokra használjuk akik megcsalják a barátjukat. Na most én egyiket sem csaltam meg SOHA !

Ez az ide oda ingázás sem igaz, mivel mint írtam 3 évig voltam egy férfi mellett, tehát nem hiszem,hogy hetente vagy akár havonta leváltanám a pasijaimat.

Nem szórakoztam és nem szórakozom egyikkel sem, mivel,hogy nem hitegetem őket semmivel. Amikor az előző barátommal találkoztam akkor nem volt senkim és most h össze jöttem újra a mostanival megint csk nincs senki más rajta kívül.

A kérdésem az volt végülis,hogy a szívemre vagy eszemre kéne hallgatni...az egyikbe szerelmes voltam a másikba nem és én úgy döntöttem,hogy nem a szerelmet választom és most ismét úgy döntöttem, ezért kérdeztem,hogy jó ötlet e mindig az eszünkre hallgatni csk mert nem tudjuk,hogy mi lesz a szerelem kimenetele?!

Nem mondanám magam gyerekesnek, 17 évesen önálló életet éltem egy férfival , nem szorultam senki támogatására sem. 20 éves vagyok és még mindig megállok a saját lábamon, nem szórakozom emberek érzéseivel nem szoktam hazudozni ezt nem is tudom,hogy miért írtad és főként nem nézek le másokat és nem ítélkezem, ami belőled viszont nagyon hiányzik...több empátia és több logikus gondolkodás, és akkor talán lesz saját életed...mert úgy hiszem,hogy bármit írtam volna tipikusan az az ember vagy aki mindig csk a rosszat fújja , mert boldogtalan.. :)

2014. aug. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!