Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagy őszinte párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy őszinte párkapcsolatodban? Vagy mennyire kell őszintének lenni? Kort és nemet léci

Figyelt kérdés

Ha nem jó valami rögtön elmondod?

Vagy inkább nem rontod el az együttlétet?

Illetve rögtön az egészet mondod el vagy csak célozgatsz rá? Gondolok ajándékra szexre kajára bármire..



2014. aug. 30. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem célozgatok,kerep perec megmondom mi zavar.Ha nem tetszik neki az már az ő baja.Teljes mértékben őszintének kell (kéne) lenni.
2014. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csollimoli ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval, megmondom egyből ami nem tetszik, és mivel a párom szeret ezt el is fogadja és változtatunk rajta :)
2014. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha én megnyilok az adott embernek, az már nálam nagyon nagyon sokat jelent a másik ember irányában. Nem hazudok, de nem is mondok el semmit, ha nem akarok.
2014. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszinte próbálok lenni, de nem bántóan őszinte. Pl. ha kedveskedni akar nekem és nem úgy sikerül, nem döngölöm a földbe, de még a lekezelő "tudom, hogy jót akartál, de..." közhelyet sem alkalmazom, hanem hálás vagyok magáért a gesztusért.

36/N

2014. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:

Teljesen

Ebola

NEM

2014. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!