Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve barátom van és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve barátom van és nem tudom milegyen:C?

Figyelt kérdés
Másfél éve barátom van és már egyszer megcsalt, de én megbocsátottam neki mert nagyon szeretem! És amikor a haverjaival van akkor mindig másabb,de persze akkor se szar le. Csak kell egy kis idő amíg.. hogy is mondjam.. "bemelegszünk" és utána már minden könnyen megy,beszélünk meg stb. szerintetek mitcsináljak?
2014. aug. 30. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan férfit, akinek te vagy a mindene. Ezt a pasit meg add le.
2014. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És amúgy ezért nem tudod, h mi legyen mert ha a haverjaival van, akkor "más" szerinted? Vagy van valami oka is?
2014. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van..

egy csomószor átvert,szakítsunk alatt összejött egy másik lánnyal,mondjuk vele csak fb-n beszélt. Utána "dobta" és megint elkezdtünk beszélni,és mondta hogy szeret.

Csomó okot tudnék mondani hogy miért ne jöjjek vele össze,viszont még többet hogy miért. Mert elhiszem hogy tényleg szeret. Csomószor elszökött amikor nem mehetett sehova,kihagyta az edzéseit.. Stb.

2014. aug. 30. 19:34
 4/12 Lyon ***** válasza:
Ha egy nő vagy egy férfi, tök mindegy, de ha megbocsát egy félrelépést az nagyon nagyon hülye. Én gondolkodás nélkül lapátra tenném a lányt, aki megcsalna. Nem értem, miért bocsájtják ezt meg.
2014. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy elszökött, mert nem mehetett sehova?
2014. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert a szülei nem a szüleivel lakik hanem nevelőanyukája és apukája van, és ők nagyon szigorúak vele
2014. aug. 30. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Lyon: ha valakivel együtt vagyok x ideje (mondjuk nem másfél évre gondolok, hanem többre), számomra pl. egy botlás belefér.


Számomra a hűség azt jelenti, tartson ki mellettem jóban-rosszban, mindent meg tudjunk beszélni, tartsuk tiszteletben a másikat.


Ha úgy csalna meg, hogy ez semmi másról nem szólna, csak érzelem nélküli szexualitásról, mindaddig, amíg nem engem megalázóan teszi, én sem látnám ebben a világvégét.

2014. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretem..Tudom hogy hülye vagyok.. De valahogy nem tudom elfelejteni. Próbáltam de sehogy se ment. Más fiúra egyszerűen meg nem tudok nézni..
2014. aug. 30. 19:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a haverjaival mindenki másabb fiatal korban, mint a barátnőjével, vagy barátjával. Eleinte velük kötetlenebb, oldottabb. Ebben semmi nincs...
2014. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj,de én bevallom, h kinevettelek most nagyon! :D Nincs benned semmi büszkeség?! :D Megcsal, hazudozik és még továbbra is vele maradsz? Ez már nem kapcsolat csak egy vicc... Sosem fogsz tudni benne teljesen megbízni és csak megkeseríted a saját életedet majd a sok felesleges idegeskedéssel...
2014. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!