Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom holnap reggel jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom holnap reggel jön és holnapután megy haza (illetve reggel együtt megyünk suliba). Mit csináljunk majd?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti szeretitek ha a barátnőtök sütit süt nektek? Arra gondoltam, hogy sütök valami finomat meg majd filmezünk meg kártyázunk. Vagy nem tudom. :D Nagyon zavarban vagyok, még sosem volt itt (csak pár percet) meg nekem ő az első barátom, szóval nem tudom, hogyan zajlik egy ilyen "pizsiparti". :D Már főztem meg négyszer kitakarítottam az egész házat és hatvanszor lezuhanyoztam de még mindig nagyon ideges vagyok :/ Ilyenkor amúgy ő hozza a törülközőt vagy nekem kell adni?
2014. aug. 30. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Süss sütit :D A hasán keresztül minden embert el lehet lágyítani ^^
2014. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
óó ha én is pizsamapartinak álcáztam volna a dolgot, lehet anyámék megengedték volna, hogy áthozzam a barátnőmet éjszakára xd
2014. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sosem volt ott, csak pár percet, akkor miért rögtön ilyen hosszú idővel indítotok? Egyébként illik törölközőt adni...
2014. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
süss, ez egy kedves gesztus. amúgy meg tiszta aranyos vagy :D
2014. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy visz magával törülközőt:DDD
2014. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tseppkoe ***** válasza:
Jó volt...?
2021. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!