Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfújom? Idióta vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfújom? Idióta vagyok? Hülyeségért haragszom?

Figyelt kérdés

Nagyon le vagyok égve anyagilag. Annyira, hogy szükségem lett volna jövőhétre egy ötösre.

Nem kell a rizsa, hogy dolgozzak, meg miért nem spóroltam, vagy adjak el valamit. A lényeg, nincs még 5000 forintom sem pedig sürgős lenne.

A barátom felajánlotta még két hete, hogy ad nekem szívesen, majd megadom. Nagyon vonakodtam, próbáltam összekaparni a pénzt, nem sikerült így hát elfogadtam az ajánlatát (teszem hozzá, sosem kértem tőle, pedig máskor is voltam már ehhez hasonló szituációban)

Úgy volt, hogy ma találkozunk és ideadja ezt az összeget, erre tegnap este arra hivatkozva, hogy ő nagyon fáradt lesz ma, azt mondta nem tudunk találkozni. De ha hétfőn x helyre megyek akkor oda elhozza nekem. Utóbbival az a baj, hogy 50-50%, hogy oda tudnék menni, tehát ergo sz..ban hagyott.

Nagyon haragszom most rá emiatt, érzi, hogy valami baj van, de nem mondtam neki mert cikinek érzem a helyzetet.

Tudom, őszintének kell lennem, férfiból van, neki ez nem nyilvánvaló, hogy megsértett.

A kérdésem tehát az lenne, hogy ebben a formában szerintetek én vagyok a hülye, hogy haragszom?

Nyugodtan alázzatok, mindenféle véleményt elfogadok.


2014. aug. 30. 20:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az 50-50% dologról tud. Tehát, hogy nem biztos, hogy érte tudok menni.
2014. aug. 30. 20:50
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem felfújod, fáradt, és kész.
2014. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nézd, pasiból van. Tehát ha azóta nem hoztad fel a témát

külön, lehet már el is feledkezett róla.. Ilyen előfordul-

hat?

2014. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én is megsértődtem volna. de lehet tényleg nagyon fáradt vagy csak nem érti teljesen mennyire kell neked a pénz. célozgass finoman arra hogy mi a bajod hátha megérti
2014. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is te. Bár függ attól is hogy hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt stb. Ő tenne szívességet neked, akkor eleve is mi jogon várod el tőle? Plus ha nem tudja hogy nagyon nagyon fontos dologra kell, akkor miért siettetné? Mire kell egyébként?
2014. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"neki ez nem nyilvánvaló, hogy megsértett. "


"ergo sz..ban hagyott"


1. Akkor hagyott volna igazán szarban, ha 100%-osan nem adna/adott volna pénzt, amire szükséged van.

2. Ha nem tudattad vele, hogy fontos lenne a pénz, akkor megsértésnek sem nevezhetjük a dolgot. DE ha tudta, hogy ez nem tűr halasztást, akkor melletted állok, miszerint van okod min. a csalódottságra.

2014. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy nagyon fontos. Több okból is. Alapvetően egy túlságosan makacs ember vagyok és büszke, soha nem fogadnék el még tőle sem pénzt. Most viszont "rávetemedtem" erre ez történt. Épp ezért haragszom. De ha azt mondjátok nem jogos, akkor el kell gondolkodnom...
2014. aug. 30. 20:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy biztos van-e kedve neked segíteni vagy meggondolta magát.Durcizni semmi okod nincs.
2014. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 WheneverYouWant ***** válasza:

Talán azt kellett volna tudatosítani benne hogy mennyire fontos neked hogy xy napra meglegyen az a pénz...

Vagy tegyük fel a kérdést hogy valóban annyira fontos e az az 5k vagy az amire költenéd hogy megérje érte veszekedni...

Ha tudta hogy mennyire fontos neked akkor egy kicsit lehetsz rá mérges ha viszont nem akkor jogtalan érte haragudnod...

2014. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Durcizni semmi okod nincs."


Szerintem pedig van oka rá. Az már más kérdés, hogy bölcs dolog lenne ezt megemlíteni.

2014. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!