Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar az hogy a környeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar az hogy a környezetemben mindenhol azt látom hogy sorra jegyzik el egymást a párok, meg posztolják az együttlevős szerelmes képeiket és ilyen szövegeket is irnak egymásnak? Többi lent

Figyelt kérdés
szeret mert érzem,és oké ő ilyen fajta,beszéltem is vele már erről,de csak célzásra meg parancsra cselekszi pl azt hogy feltett egy közös képünket fb-re:( vagy attol még élvezzem egymás társaságát és ne számítson a többiek boldog állapota?nem gonosz vagyok mert jó ha örül a másik,de magam csalódott vagyok ha magunkra gondolok. eddig azt hittem minden rendben köztünk de mióta látom a sok eljegyzést meg posztot...ezért utálom a médiát
2014. aug. 30. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
mert irigy vagy
2014. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WheneverYouWant ***** válasza:
csalódott akkor legyél ha a valóságban nem érzed hogy szeret vagy nem olyan a kapcsolatotok mint másoké... a facebook meg le van sz**va...
2014. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi, nem csak téged zavar. Facebookon (bár ritkán

használom), az ilyen nyáláradatot simán letiltom...

Valahogy nem érdekel, meg az ilyen "jajj, magányos

vagyok post", "elfeledni valakit"... akkor ne ott

sírjon, hanem csináljon valamit (de ne ezt :D)

2014. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeségen idegeskedsz. Mi a jó abban, ha kiirkálják, h "Jajjj, így szeretlek - úgy szeretlek!"??? Attól még nem biztos, h jobb a kapcsolatuk, mint a tiétek, sőt... Én gyerekesnek tartom, mikor egymás FB oldalára irkálja egyik a másiknak a szerelmes szövegeket. Nem attól komoly egy kapcsolat, hanem pontosan attól, ahogy a barátod kezeli ezt az internetes oldalt!
2014. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Irigy vagy mások boldogságára. Na nem lennél az, nem zavarna mit tesznek ki.


Nekem van fent olyan ismerősöm, hogy amikor pár hétre lesz pasija, így meg úgy szerelmes, amikor jön a szakítás akkor elhordja nyilvánosan minden szarnak az adott pasit, aztán jön a magányos vagyok post áradat, majd pedig a minden pasi szemét, és nem kell pasi post áradat. Aztán amikor újra összejön valakivel, és kezdődik az egész előröl. Ez sem zavar, mert nem érdekel.


Illetve olyan ismerősöm is van, aki boldog közös képeket tesz fel a férjével, így szeretlek, úgy szeretlek stb... Engem mégsem zavar, mivel jómagam is boldog házasságban élek, nincs mit irigyelnem.


Téged azért zavar mások boldogsága, mert te magad nem vagy az, még ha magadnak nem is feltétlenül mered bevallani.

2014. aug. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!