Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám azt mondja hogy szégyelli másoknak azt mondani hogy nincs fiúm, mert a munkatársai gyerekeinek van fiújuk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amúgy én is szégyenlem hogy egyedül vagyok 23 évesen.
2014. aug. 31. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezen segíthetek. :P
2014. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben én anyámat szégyellném...pff, divatból kell tán párkapcsolatot kialakítani, hogy nehogy megszóljanak mások?
2014. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Mi köze van hozzád a munkatársainak ?
2014. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja mások ebből azt gondolják hogy én nem kell senkinek sem. De amúgy én is szégyenlem hogy így vagyok. De amúgy már voltak rövidebb kapcsolataim.
2014. aug. 31. 14:21
 5/15 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem nem szégyen, hogy még nem találtad meg a szerelmet. Egyszer biztos eljön.

L

2014. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki a frászt érdekelnek mások kollégái?? Ő inkább neked akarjon jót, és ne erőltessen semmit.
2014. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem néhány koleganő "piszkál" ,hogy miért vagyok egyedül. Néha mondjuk nekem is megfordul a fejembe ,de nincs olyan lány aki kijönne velem az erdőbe motorozni meg dagonyázni :D 24F
2014. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz, hogy anyád így látja. Nekem még sosem volt senkim, de nem csinál belőle a család ügyet. Majd lesz egyszer valakim, ha meg nem akkor nem. 21/F
2014. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el hogy nagyon sok szép nő van aki a te cipődben jár, csak senki homlokára nincs kiírva hogy nincs vagy még sosem volt barátja. Főleg az igazán szép nőkről nem gondolná senki sem. Csak azért szégyenlik mert a társadalom azt hiszi hogy ha egy ilyen szép nőnek nem volt még kapcsolata biztos valami nagyon nagy hibája van....és ez már a 22-es csapdája mert ahogy megy az idő még kevesebb az esélyük az ismerkedésre. Te még nagyon fiatal vagy. Abban a korban vagy amikor az ismerkedésről szól az élet. Ajánlom hogy használd ki is ismerkedj, akár neten akár máshol. Csak azért hogy pasid legyen ne alkudj meg olyannal aki kevésbé tetszik. Szerintem csak önbizalom hiányos vagy, vagy félsz a csalódástól, vagy titkon szeretsz valakit reménytelenül, vagy a suli annyira lekötött hogy nem vetted észre a lehetőségeket...... A lényeg hogy nem vagy lekésve semmiről, és ne higgy azoknak akiknek most van valakije és többnek tartják magukat nálad. Lehet hogy ők csak megalkudtak és azáltal akarnak többek lenni hogy benned szégyenkezést váltanak ki. 23 évesen előtted az élet.
2014. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tehát a munkahelyén kérdezgetik a Te magánéletedről?

Mondja meg, hogy van egy megállapodásotok: nem beszél senkinek a magánéletedről.

2014. szept. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!