Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja mindenki, hogy tegyünk ki közös képet a párommal facéra?

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel jön, hogy mikor lesz már közös kép egy éve együtt vagyunk, ideje lenne már, minek, miért fontos ez manapság?
2014. aug. 31. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak gyerekek akarják, villogásból.
2014. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges. Én lassan 1 éve még azt se írtam ki, hogy kapcsolatban vagyok…

Nem szeretem a Facebookot

2014. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2*

L

2014. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem akarom. Látod?! Mégsem akarja mindenki.
2014. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát valahogy jelezni kellene a többieknek, mert én égtem be már amiatt, hogy felvettem a kapcsolatot egy lánnyal, aki tetszett egyetemen, amúgy is nagyritkán csinálok ilyesmit, nem vagyok csajozós. Aztán mikor visszajelölte, hogy ismerősök vagyunk, akkor láttam, hogy van pasija, elég égő volt...
2014. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert sokak szerint ez alap dolog ha van valakinek párja akkor kell a közös kép profilképnek. Pedig nekem a profilképemen csak egy bizonyos dolog van, amin nem vagyok rajta, én direkt nem teszek ki magamról képet pont azért hogy ne jelöljön be olyan ember aki látott 2 szer és azthiszi hogy jól ismerjük egymást.

Én csak 3 képet raktam fel magamról facebookra, és ennyi. A barátnőmnek sok képe van fent., abból van egy közös képünk, de ennyi, profilnak ő is csak a sajátját tette ki. Aki ismer minket és jól kijövünk tudja jól hogy mi ilyenek vagyunk és ennyi. Mi is már 1 éve vagyunk együtt lassan és akkor sem fogunk kitenni magunkról közös képet.

A családi állapotunk is csak arra van beállítva hogy kapcsolatban vagyunk, de az nincs hogy ki kivel, mert minek.

2014. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Se közös kép, se semmi. Előbb jöttünk össze a barátnőmmel, minthogy egyáltalán ismerősök lettünk volna facebookon. Kinek kell az? Nincs is bejelölve a kapcsolatunk, közös kép 0. Nem attól lesz egy kapcsolat jó, hogy egy honlapon milyen képek és milyen állapotok vannak bejelölve nektek :)
2014. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!