Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz anyós, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem régen vagyok együtt a mostani párommal. A mostohaanyjával és apukájával él együtt. Apukájával jól kijövök, rendes, mosolygós látszólag kedvel. A párom édesanyja is kedvel, tök jó a kapcsolatunk. Viszont aki az édesapjával együtt él csúnyán viselkedik velem, a párommal is ritkán. Sosem ártottam neki, elég merev nő ezért próbáltam neki megfelelni, úgy beszélni és tevékenykedni náluk hogy ne zavarjam őt. Az elején barátságos volt velem, aztán egyik napról a másikra elkezdett rám csúnyán nézni, ha kérdezek valamit válaszol, de arrogánsan és lenézően. Máskor ha beszélek akkor hátatfordít mintha tudomást sem venne róla, mintha meg se hallaná hogy beszélek. Rosszalló megjegyzéseket tesz a párja és a barátom felé is rólam. Célozgatva szid engem... Tényleg nem hiszem hogy ártottam volna neki, főleg nem szándékosan. Borzalmasan rosszul érzem magam, nem tudok mit kezdeni a helyzettel, velem még senki sem volt ilyen elutasító (legalábbis ok nélkül). Nem tudom hogy kezeljem. A párom felé jeleztem és azt mondta az eddigi barátnőivel is így bánt. Ennek a nőnek az első házasságából van egy gyereke (tulajdonképpen a párom mostoha testvére)akivel mindig kivételezett. Ezért a párom is tudja milyen nő. Mit tegyek? Hogy kéne viselkednem? Mellesleg a barátom nem igazán áll ki mellettem. :/ 18L
2014. aug. 31. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A barátod szerintem azért nem áll ki melletted, mert tudja, hogy nem ellened szól ez az egész, hanem egyszerűen ennyire lehetetlen a nő személyisége. Ha minden korábbi barátnőjével is így viselkedett, akkor igazán nem érdemes kiakadnod és kétségbeesned, egyszerűen könyveld el, hogy ez egy idióta, rosszmájú nő. Ne akarj neki megfelelni, nem vele jársz!
2014. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!