Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a pasimmal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a pasimmal, mert felpofozott az apukája?

Figyelt kérdés
A pasim nem akart vendégségbe menni és ezért vitatkozott az apukájával. Erre a párom mellé álltam és én is mondtam hogy nem akar menni, akkor miért kell mennie. Erre apukája, hogy ne szóljak bele, semmi közöm hozzá és két akkora pofont lekevert hogy utána 10 percig szédültem. A párom mellém állt, de nem nagyon foglalkozott a pofonnal.
2014. aug. 31. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőt megütni ilyen pitiáner vitában... jó család lehet.
2014. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez komoly???? Mind a 2 en nem normálisak látszik
2014. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha az én barátnőmmel tették volna ezt én ha apám ha nem visszaütöttem volna(csak abban az esetben hogyha tényleg szeretem a lányt),hogyha így hagyja hogy pofozgassák a barátnőjét akkor lehet szakítani kellene,kérdezd meg tőle a dolgot hogy miért nem csinált semmit,ha nem tud normális választ adni vagy "hát mit tudtam volna csinálni?" duma van akkor szerintem lapát,bár ezt neked kell eldönteni.
2014. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Emiatt azért nem szakítanék, viszont ha ilyen idegbeteg rokonai vannak, akkor valószínűleg kerülném őket jó messzire.
2014. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
hát én megbeszélném a párommal miért is nem védett meg? de azért nem kell vele szakítani mert az apja barom. Viszont apucihoz többet egy szavat nem szólnék
2014. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én egyből szakítanék vele! Igaz, ez tényleg nem a te dolgod, de semmi joga nincsen az apukájának ahhoz, hogy téged megüssön. A másik meg az, ha a párod nem foglalkozott a pofonnal, akkor később sem fog tudni sok mindentől megvédeni.
2014. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"A másik meg az, ha a párod nem foglalkozott a pofonnal, akkor később sem fog tudni sok mindentől megvédeni."


Azért szerintem nem az őskorban vagyunk vagy az állatvilágban, hogy a KAN meg kell tudni védenie a nőstényt

2014. aug. 31. 15:15
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igen csak úgy tűnik ,hogy ott vagyunk,de ha neked ez tetszik, hát járjál sokat még oda.
2014. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem az őskorban. Viszont azért (is) férfi, hogy megvédje

a nőt. Tehát alap, hogy ezt nem hagyja. Bár a szülei, és

a tiszteletet meg kell adni nekik, akkor is ki kell áll-

nia, főleg a fizikai erőszak ellen!


Ha lenne gyermekem, és lenne egy párja, ha eldurvulna a

vita, akkor mondanám, hogy "el lehet menni", de nem üt-

ném meg, akármilyen minősíthetetlen viselkedést is pro-

dukálna az illető.


Egyébként pedig, számára vadidegen vagy, nincs joga

megütni, még akkor sem, ha a saját házában vagytok..


Olyat kapott volna az após visszakézből, hogy leül a

szék mellé, ha rám kezet emel. SENKINEK nincs joga

megütni. Ennyi... de ha már megtette... viselje a

következményeket :)

2014. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
6. vagyok. Gondolj arra, hogy még mindig vannak olyan bunkók, akik részegen zaklathatnak, rád nyomulhatnak, nagyon durva esetekben megüthetnek. Ezek ellen se fog nagyon kiállni a barátod, ha az apja előtt nem védett meg. (Nem a kardfogú tigrisekre, és nagyot rúgó struccokra gondoltam.)
2014. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!