Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlzásba viszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzásba viszem, vagy mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

A barátom hétfőn utazott el nyaralni, és gondoltam még az előtte lévő vasárnap találkozunk egyszer,mert az akkori hét elején találkoztunk utoljára.

Nem keresett, és elutazott hétfőn. Én kedden kérdeztem,hogy ez mi volt, és mondta hogy sajnos egy barátnőjét kidobta a pasija és a csaj felhívta őt részegen,hogy segítsen neki.Ezért nem tudtunk találkozni és akkor bocsánatot is kért. Aztán nem is igazán írt az utána lévő napokban.(oké értem nyaral) Aztán végül írt még 2× a héten,de engem még mindig zavart a dolog és ki is mutattam,bocsánatot kért még egyszer és mondta hogy a jövőhéten majd szóljak,hogy mikor érek rá.

Engem bánt,hogy elmegy nyaralni 1 hétre és akkor inkább valami részeg csajjal találkozni helyettem, és csak annyit mond hogy bocsánat és el van intézve?!

Túl kéne lépnem és keresnem őt,hogy jövőhéten mikor érek rá?


2014. aug. 31. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez most úgy a barátod, hogy párkapcsolatban vagytok? Csak mert a viselkedése alapján nem látszik. Én a helyedben kidobnám, és keresnék olyat, aki veled akar lenni.
2014. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,kapcsolatban.
2014. aug. 31. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, túlzásba viszed.

A pasik jönnek-mennek, legalább is a legtöbb. A barátnők tovább tartanak.

De ha nem is, egy rendes párkapcsolatban, megérti az ember, hogy a másiknak vannak barátai, akiknek szükségük van néha az illetőre.

Kétszer is bocsánatot kért, mit akarsz még?

Mellesleg duzzogás helyett, inkább meg kellett volna kérdezned, hogy tudsz-e valamiben segíteni. Ha mással nem, egy doboz csokival legalább.

2014. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!