Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy baj hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj hogy én elvárom egy fiútól hogy jól és divatosan öltözködjön?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert mi szeretunk igenytelenek lenni, nem a kulso alapjan itelunk.
2014. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kinek mi a divat
2014. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert akkor te már nem olyannak fogadod el őt amilyen!
2014. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nekem nem is kell olyan fiú aki legalább az öltözködésére nem ad. Nem arra gondoltam hogy márkás cucca legyen, ha nem hogy öltözködjön a mai divatnak megfelelően.
2014. aug. 31. 17:59
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ha már elvárásokkal kezdődik egy párkapcsolat, akkor az nem az optimális fejlődést biztosítja. Spontaneitás és kiegyensúlyozottság helyett kényszerek és feszültségek fognak kialakulni.


Másrészt a " jól " és " divatos " relatív fogalmak.

Sokan a sznobságot és a trendek csőlátású követését keverik a valódi jó ízléssel és esztétikus látásmóddal.

2014. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

szerintem meg úgy öltözzön ahogy akar.

Minek vegyen fel olyat ami neki nem tetszik? csak mert ez a divat?

ebben a szánalmas világban már nem is lepődök meg semmin.

Mióta lett egyáltalán ilyen fontos a divat? a belső értékek már nem is számítanak?

2014. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nem arról van szó,én értem én a kérdezőt.

Arról van szó,hogy gondolom ilyen bársony nadrágot hord,ami 10 éve nem divat, bolyhos kapucnis pulóver stb.

2014. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen utolsó pont ugyanerre gondoltam. Csak sokan nem értik mit írok.
2014. aug. 31. 18:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Mert ilyet nem elvárni kell, hanem eleve ilyen párt kell választani.

Ilyet max több éves kapcsolatban mondhat az ember, mikor már a felek el vannak kényelmesedve és előbb vesznek új paplan huzatot, mint nadrágot, vagy x-edik cipőt ami megy a másik kabáthoz is.

2014. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

És ha nincs rá pénze?

Vagy ha az aktuális trend nem illik a személyiségéhez?

Vagy csak épp magasról lesza*rja a divatot?


Nem fontosabb az, hogy ápolt legyen, jól álljon rajta a cucc, és passzoljon a stílusához?


Legyek őszinte? Nő vagyok, de így se tudom, mi épp az aktuális trend... főleg férfiaknál.


Valahogy ez annyira nem érdekel. :D

2014. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!